شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 21:51 منتشر شده در مورخ: 1399/11/13 شناسه خبر: 1703830
کارشناس هواشناسی یزد اعلام کرد

کاهش سه درجه‌ای دمای هوا در یزد طی امشب و فرداشب

کاهش سه درجه‌ای دمای هوا در یزد طی امشب و فرداشب
قاسم راجی گفت: امشب و فرداشب کاهش یک تا سه درجه‌ای دما را در سطح استان یزد خواهیم داشت، از فردا تا پایان هفته هم آسمان استان یزد عمدتا صاف خواهد بو

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، قاسم راجی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: امروز صبح سبزدشت شهرستان بافق با کمینه دمای شش درجه زیر صفر و گرداب شهر مروست با دمای پنج درجه سانتیگراد زیر صفر، سردترین مناطق استان بودند.

وی افزود: در بین مراکز شهرستان هم اردکان و میبد با کمینه دمای یک درجه زیر صفر سردترین مناطق بودند، دمای یزد هم امروز صبح در سردترین ساعات به پنج درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.

کارشناس هواشناسی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنیم دمای شهر یزد امشب در سردترین ساعات به سه درجه سانتیگراد بالای صفر و فردا در گرمترین ساعات به 18 درجه سانتیگراد بالای صفر برسد.

راجی خاطرنشان کرد: اما امشب و فرداشب کاهش یک تا سه درجه‌ای دما را در سطح استان یزد خواهیم داشت، از فردا تا پایان هفته هم آسمان استان یزد عمدتا صاف خواهد بود.

وی عنوان کرد: از چهارشنبه با جنوبی شدن جریانات، افزایش دما را تا اوایل هفته آینده بخصوص برای روزهای جمعه و شنبه پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس هواشناسی اضافه کرد: از جمعه افزایش ابر را هم برای استان خواهیم داشت از اواخر وقت روز شنبه و طی روز یکشنبه در برخی مناطق استان به ویژه ارتفاعات استان‌مان ان‌شاالله انتظار بارش باران هم خواهیم داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1703830
ارسال نظر
نظرات