شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1399/11/14 شناسه خبر: 1703982
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اعلام کرد

برگزاری ششمین جشنواره استانی فیلم فجر در یزد/ بلیط فروشی آنلاین است

برگزاری ششمین جشنواره استانی فیلم فجر در یزد/ بلیط فروشی آنلاین است
جوادیان زاده با اشاره به برگزاری ششمین جشنواره استانی فیلم فجر در یزد، گفت: بلیط فروشی این جشنواره به صورت اینترنتی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید جوادیان زاده در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه ششمین جشنواره استانی فیلم فجر در استان یزد برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره همزمان با جشنواره فیلم فجر در شهرستان‌های یزد، میبد و بافق برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در هر شهرستان تنها یک سینما میزبانی این جشنواره را عهده‌دار است، اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصمیم بر برگزاری این جشنواره در شهرستان‌هایی گرفته شد که وضعیت مناسب‌تری در بحث کرونا دارند.

وی اضافه کرد: همچنین این مسئله را نیز مورد توجه است که سینماهای میزبان ششمین جشنواره استانی فیلم فجر در استان، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تعداد افراد محدود میزبان این جشنواره خواهند بود.

جوادیان زاده زمان اکران فیلم‌های جشنواره را از تاریخ 15 الی 22 بهمن‌ماه اعلام و اذعان داشت: در طول این یک هفته، سینماهای میزبان اقدام به اکران 16 فیلم بخش سودای جشنواره خواهند کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد فروش بلیط جشنواره را اینترنتی اعلام کرد و گفت: به علت شرایط خاص کرونایی این جشنواره سینماها تنها با 30 درصد ظرفیت خود از تماشاگران و علاقه‌مندان به جشنواره فیلم فجر میزبانی می‌کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1703982
ارسال نظر
نظرات