شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/15 شناسه خبر: 1704392
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد خبر داد

جمع‌آوری ۱۰۰۰ خاطره از شهید صدوقی و چاپ آن در آینده نزدیک

جمع‌آوری ۱۰۰۰ خاطره از شهید صدوقی و چاپ آن در آینده نزدیک
حجت‌الاسلام نجیمی مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد از جمع‌آوری ۱۰۰۰ خاطره از شهید صدوقی و چاپ آن در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری کمیته روحانیون و طلاب کنگره ۴ هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد گفت: روحانیون و طلاب نقش اثرگذاری در جریان پیروزی انقلاب اسلامی و هشت جنگ تحمیلی داشتند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد اضافه کرد: ما در کمیته روحانیون و طلاب کنگره ۴ هزار شهید استان یزد برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای در خصوص اجرای برنامه‌های در شان شهدای روحانی و طلبه صورت گرفت.

وی جمع‌آوری خاطرات روحانیون شهید و رزمنده استان را یکی از برنامه‌های این کمیته اعلام کرد و اظهار داشت: بسیاری از خاطرات روحانیون و طلاب رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی از استان یزد جمع‌آوری و به چاپ رسیده و بخشی نیز در حال جمع‌آوری در آینده نزدیک به چاپ خواهد رسید.

نجیمی به نقش اثرگذار شهدای محراب در جریان پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ما در استان یزد شهید آیت‌الله صدوقی را به‌عنوان یکی از اثرگذارترین و مهمترین چهره‌های دوران انقلاب اسلامی داریم که در این کمیته به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شد تا بتوانیم خاطرات و سبک و سیره زندگی این شهید عزیز در قالب یک کتاب در اختیار اقشار مختلف مردم به‌ویژه روحانیون و طلاب قرار گیرد.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه تاکنون هزار خاطره از شهید صدوقی جمع‌آوری‌شده است، ادامه داد: ما به دنبال برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی با محتوای کتاب "رهبر دارالعباده" که مرتبط با شهید آیت‌الله صدوقی است هستیم تا بتوانیم در دهه پنجم انقلاب به شکلی نو و جدید این شهید والامقام را دوباره به نسل جدید معرفی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مشخص نیست کرونا تا چه زمانی باقی خواهند ماند به همین دلیل با برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی قصد داریم هم نسل جوان و خانواده با کتاب ارتباط بهتری برقرار کنند و هم اینکه اطلاعات و آگاهی آنها در خصوص شهدای والامقام روحانی و طلبه ارتقا یابد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1704392
ارسال نظر
نظرات