شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:32 منتشر شده در مورخ: 1399/11/15 شناسه خبر: 1704395
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

۲۳۵ پروژه محرومیت‌زدائی در زنجان افتتاح شد

۲۳۵ پروژه محرومیت‌زدائی در زنجان افتتاح شد
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین ۲۳۵ پروژه محرومیت‌زدائی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  موج رسا; سردار غلامرضا سلیمانی امروز در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار داشت: امسال از سوی بسیج سازندگی بیش از ۱۰ هزار پروژه محرومیت زدائی در کشور اجرایی شده است.

وی با اشاره به حضور بسیج سازندگی در مناطق محروم کشور، بیان داشت: با هماهنگی مردم و دستگاه‌های اجرایی در استان‌های کشور، زمان‌بندی بیش از ۹۰ درصد پروژه‌ها مشخص شده است.
 
این مسئول ادامه داد: مابقی پروژه‌های بسیج سازندگی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد که بیشتر این پروژه‌ها در زمینه تامین آب شرب، آب کشاورزی و احداث منزل مسکونی برای نیازمندان است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اجرای پروژه‌های انرژی به ویژه نیروگاه‌های کوچک خانگی،، بیان داشت: پروژه‌های ورزشی و فرهنگی نیز از سوی بسیج در اقصی نقاط کشور اجرایی شده است.
 
سردار سلیمانی با اشاره به افتتاح ۲۳۵ پروژه محرومیت‌زدائی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در زنجان ، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل خانه محروم، آبرسانی، ورزشی و محرومیت زدائی است.
 
وی از افتتاح ۵۰ پروژه محرومیت‌زدائی تا پایان سال در استان زنجان خبرداد و گفت: این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
 
 این مسئول ادامه داد: تمرکز سپاه و بسیج رفع محرومیت از مناطق مختلف کشور و تحقق بخشی تدابیر مقام معظم رهبری است که در سال ۱۴۰۰ به صورت ویژه دنبال می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1704395
ارسال نظر
نظرات