شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1399/11/15 شناسه خبر: 1704441
مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه الغدیر استان یزد:

استان یزد ۱۳۱ شهید روحانی و طلبه را تقدیم انقلاب کرد

استان یزد ۱۳۱ شهید روحانی و طلبه را تقدیم انقلاب کرد
حجت الاسلام قره چاهی مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه الغدیر استان یزد گفت: استان یزد ۱۳۱ شهید روحانی و طلبه را تقدیم انقلاب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حجت‌الاسلام مهدی قره چاهی پیش از ظهر امروز در نشست خبری کمیته روحانیون و طلاب کنگره ۴ هزار شهید استان یزد که در حسینیه آقا برگزار شد با اشاره به اینکه بیش از هزار روحانی و طلبه از استان در جنگ تحمیلی حضور یافتند، گفت: ۱۳۱ روحانی و طلبه از استان یزد در دوران هشت سال جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند.

دبیر کمیته روحانیون و طلاب کنگره ۴ هزار شهید استان یزد با بیان اینکه در این کمیته برنامه‌های متعددی طرح‌ریزی‌شده است، اذعان داشت: برگزاری چهار هزار منبر صلواتی با حضور روحانیون و طلاب یکی از برنامه‌های ویژه این کمیته در کنگره ۴ هزار شهید استان یزد بود.

وی ادامه داد: بخشی از طرح ۴ هزار منبر صلواتی انجام شده و بخشی نیز تا تاریخ ۱۰فروردین ماه سال آینده به صورت کامل انجام خواهد شد.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه الغدیر استان یزد از دیگر طرح‌های کمیته روحانیون کنگره شهدای استان را برگزاری طرح "پای درس شهدا " اعلام و خاطرنشان کرد: در این طرح که با بازدید از خانواده‌های شهدا صورت می‌گیرد، طلاب از طریق اسکای روم و شبکه‌های مجازی یکی از درس‌های خود را با شنیدن خاطرات و سبک زندگی شهدای طلبه سپری می‌کنند.

قره چاهی برگزاری یادواره ۱۳۱ شهید طلبه و روحانی، نصب ۲۵تابلو شهید در مدارس علمیه یزد، نام‌گذاری حجره‌های طلاب به نام یکی از شهدا، مشارکت در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی خاطره شهید صدوقی را از دیگر برنامه‌های کمیته روحانیون و طلاب کنگره ۴ هزار شهید استان یزد نام برد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1704441
ارسال نظر
نظرات