شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1399/11/15 شناسه خبر: 1704461

محرومیت زدایی از شهرستان یزد در دهه فجر

محرومیت زدایی از شهرستان یزد در دهه فجر
فرماندار شهرستان بهاباد گفت: در دهه فجر امسال ۴۲پروژه عمرانی، خدماتی، بهداشتی و کشاورزی با اعتبار ۷۴۰میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزد رسا ، محمد مهدی خانی زاده فرماندار شهرستان بهاباد با بیان اینکه شهرستان بهاباد یک از مناطق کمتر توسعه یافته کشور می باشد اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی و آبادانی شهرستان بهاباد، در دهه فجرامسال ۴۲ پروژه عمرانی، خدماتی، بهداشتی و کشاورزی در سطح شهرستان با اعتبار ۷۴۰میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: تعداد۳۹پروژه به اعتبار ۴۴۰میلیارد ریال از این تعداد در دهه فجر افتتاح و مابقی نیز عملیان کلنگ زنی آنها شروع خواهد شد.
 
خانی زاده با بیان اینکه شهرستان بهاباد آخرین شهرستانی در سطح استان بوده که به نعمت گاز دسترسی پیدا کرده است خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه فجر تعداد دیگری از روستاهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار و همچنین پروژه هایی در زمینه راههای دسترسی روستایی و آب شرب مناطق اجرا تا بتوان  بدین طریق آبادانی  روستاها را شاهد بوده و مانع کوچ مردمان این روستاها به شهرها باشیم.
 
خانی زاده در ادامه با اشاره به پروژه بزرگ  احداث کارخانه گندله سازی بهاباد تصریح کرد: احداث کارخانه گندله سازی بهاباد یکی از پروژه های بزرگ این شهرستان بوده که در صورت تکمیل ظرفیت تولید ۴میلیون گندله را خواهد داشت که در ایام الله دهه فجر امسال  پروژه خط تغذیه گازاین کارخانه  به طول ۳۷ کیلومترو ظرفیت ایستگاه ۱۵ هزار متر مکعب در ساعت وهمچنین  بهره برداری از جاده دسترسی این مجتمع بزرگ صنعتی به طول سه کیلومتر و عرض ۲۲ متر و پروژه آبرسانی و احداث مخازن ۱۰ هزار متر مکعبی این کارخانه، از جمله پروژه هایی می باشد که در جهت افتتاح هرچه سریعتر این کارخانه به اجرا در خواهد آمد.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1704461
ارسال نظر
نظرات