شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/16 شناسه خبر: 1704744
روحانی در مراسم افتتاح پروژه‌های اقتصادی زنجان:

انتقال آب به شرق و غرب کشور از مهمترین برنامه‌های دولت است/ پیروزی ایران در دادگاه لاهه نشان از اقتدار نظام اسلامی است

انتقال آب به شرق و غرب کشور از مهمترین برنامه‌های دولت است/ پیروزی ایران در دادگاه لاهه نشان از اقتدار نظام اسلامی است
رئیس جمهور گفت: انتقال آب به شرق و غرب کشور مهمترین برنامه کشور است که فاز نخست انتقال آب از خلیج فارس اجرایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های اقتصادی استان زنجان، اظهارداشت: انتقال آب به غرب و شرق کشور از مهمترین اولویت‌های دولت است.

وی گفت: با انتقال آب به قسمت غرب کشور، میلیاردها متر مکعب آب استحصال شده و این بخش از کشور نظر  کشاورزی و باغداری احیا می‌شود.
 
رئیس جمهور بیان داشت: انتقال آب به شرق کشور از دیگر پروژه‌های مهم است که امیدواریم مرحله بعدی آن نیز به زودی افتتاح شود.
 
حجت‌الاسلام روحانی خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید دو طرح آبرسانی از خلیج فارس به خراسان جنوبی و رضوی و خط دیگر به سیرجان و یزد و اصفهان اجرایی می‌شود که تحول بزرگی در صنعت، معدن ایجاد کرده و موجب آبادانی در کشور می‌شود.
 
وی با اشاره به ارائه گزارش خوب و امیدوار کننده استان زنجان، ادامه داد: کاهش تعداد بیمه بیکاری در این استان نشان دهنده موفقیت در ایجاد اشتغال برای این استان است.
 
رئیس جمهور یادآورشد:  طبق گزارش ارائه شده عمده پروژه‌های استان زنجان در سال‌های ۹۷ و ۹۸ تکمیل شده است که از استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سرمایه‌گذاران سپاسگزاری و تشکر می‌کنم.
 
حجت‌الاسلام روحانی با اشاره به افتتاح کارخانه اطلس چین در ابهر، گفت: زمینه صادرات خوبی برای محصولات جین با افتتاح این پروژه در زنجان ایجاد می‌شود.
 
وی با اشاره به موفقیت ایران در دادگاه لاهه، این پیروزی را مهم و با ارزش عنوان کرد و گفت: این پیروزی در مقابل ابرقدرتی همچون آمریکا قدرت و عظمت ملت ایران را به نمایش گذاشت.
 
رئیس جمهور خاطرنشان کرد: پیروزی ایران در این دادگاه با عده محدودی از دیپلمات نشان از اقتدار نظام اسلامی است.
 
حجت‌الاسلام روحانی تصریح کرد: مسئله فولاد، پتروشیمی و نساجی برای ما مهم بوده و توجه ویژه‌ای به پروژه‌های این بخش شده است.
 
وی با بیان اینکه تحریم رنج و مشکلات بسیاری را برای مردم ایران ایجاد کرده اما مانع متوقف شدن نشده و نمی‌شود، افزود: اگر پروتکل‌ها اجازه می‌داد مردم ایران امسال بیش از سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کردند.
 
رئیس جمهور گفت: لعن و نفرین مردم به تحریم‌کنندگان است همان‌هایی که می‌خواستتد انقلاب پیروز نشود‌.
 
حجت‌الاسلام روحانی تصریح کرد: خوشحالم که امروز پروژه‌های صنعتی در زنجان ولایتمدار افتتاح و زمینه اشتغال برای یک هزار و ۷۰۰ نفر ایجاد شد.
 
استاندار زنجان در ادامه این مراسم با اشاره به ترسیم نقشه راه در استان زنجان، یادآورشد: استان زنجان در بخش‌های مشارکت اقتصادی و فضای کسب و کار دارای رتبه‌های خوبی است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1704744
ارسال نظر
نظرات