شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/11/17 شناسه خبر: 1704941
توسط استاندار یزد انجام گرفت؛

افتتاح ۳۹ طرح افتتاح و اجرای سه طرح کلنگ‌زنی در دهه فجر در بهاباد

افتتاح ۳۹ طرح افتتاح و اجرای سه طرح کلنگ‌زنی در دهه فجر در بهاباد
۳۹ پروژه عمرانی خدماتی کشاورزی آبرسانی و صنعتی، بهداشتی وگازرسانی در سفر یکروزه استاندار یزد به شهرستان بهاباد با اعتباری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، استاندار یزد در آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۸ روستای دهستان جلگه شهرستان بهاباد، بر آینده روشن این شهرستان در حوزه سرمایه‌گذاری تأکید کرد.

محمدعلی طالبی در این مراسم ضمن گرامیداشت فرارسیدن ایام با سعادت دهه مبارک فجر، با بیان اینکه مجموعه شرکت گاز استان یزد، مجموعه‌ای پویا و فعال در استان به شمار می‌آید، به اهمیت تأمین این زیرساخت برای توسعه کشور اشاره کرد و گفت: گاز، به‌جز ضرورت استفاده و بهره‌گیری در منازل مسکونی، نقش مهم و تأثیرگذاری در بحث تأمین زیرساخت برای توسعه سرمایه‌گذاری دارد که خوشبختانه با تأمین این شبکه مهم انرژی در استان، فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های مختلف در یزد فراهم آمده است.

استاندار یزد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید نیز به موضوع تأمین گاز در شهرستان بهاباد به خوبی پرداخته شده است افزود: در زمینه تأمین آب شرب و برق مورد نیاز شهرستان بهاباد نیز اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است و با ایجاد نیروگاه‌های جدید و خورشیدی، افق آینده سرمایه‌گذاری در شهرستان بهاباد بیش‌ازپیش روشن است.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت همراهی و همدلی همه مسئولان و مردم شهرستان بهاباد برای کمک به توسعه شتابان این شهرستان ابراز امیدواری کرد: با توجه به شرایط خوبی که برای سرمایه‌گذاری در شهرستان بهاباد به وجود آمده این موقعیت را قدر بدانیم و فرصت توسعه سرمایه‌گذاری این منطقه را با حفظ مصالح شهرستان فراهم‌سازیم.

استاندار یزد بابیان اینکه کارهای خوبی در شهرستان بهاباد و روستاها انجام شده است افزود مشکلات مربوط به آب شرب روستاها شهرستان بهاباد و بخش مرکزی و آسفیچ در سایر خدماتی که ارائه می‌شود مرتفع شود.

وی در پایان با اشاره به اشتغال‌زایی خوب ایجاد شده در شهرستان بهاباد، بر رعایت مسئولیت اجتماعی صنایع بزرگ و تعامل بخش خصوصی و دولت برای رفع نیازهای عمده و اساسی شهرستان بهاباد تأکید کرد.

استاندار یزد به واژه مهاجرت معکوس به روستاهای بهاباد اشاره کرد و افزود: اگر ما به‌عنوان دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های عمومی وظایف و مسئولیت را در قبال مردم انجام دهیم و از ظرفیت‌های مؤسسات و بنیادهای برکت و علوی استفاده شود قطعاً کمک بسیار بزرگی در آبادانی روستاها خواهیم داشت و مردم روستاهای بهاباد با مهاجرت معکوس به این روستاها از رشد مؤثری برخوردار خواهند شد.

شایان‌ذکر است در این مراسم با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و محلی، پروژه گازرسانی به ۸ روستای دهستان جلگه بهاباد بااعتبار ۷۵۰ میلیارد ریال و قابلیت نصب ۴۰۰ انشعاب به بهره برداری رسید. ‌

افتتاح 39 طرح افتتاح و اجرای سه طرح کلنگ زنی در دهه فجر در بهاباد

در ادامه سفر استاندار یزد به بهاباد ۹ پروژه بخش کشاورزی بااعتبار ۱۴ میلیارد تومان به بهره برداری رسید که ۴ پروژه پهنه دامداری علی‌آباد واحد گلخانه در بخش آسفیچ، آبیاری ۱۹۱ هکتاری کم‌فشار آسفیچ و پرورش شترمرغ از دیگر طرح‌هایی بود که امروز افتتاح شد همچنین کلنگ احداث مجتمع‌های گلخانه‌ای و دامداری آسفیچ نیز به زمین زده شد.

مهمترین این پروژه‌ها عملیات اجرایی کمربندی دهستان جلگه از روستای درب هنز تا کارخانه کیمیاداران به طول 15 کیلومتر، احداث پمپ‌بنزین و مجتمع رفاهی بین‌راهی آسفیچ، مجتمع دامداری و گلخانه‌ای آسفیچ و فاز دوم آب‌رسانی به 54 روستای بخش آسفیچ می‌باشد.

کلنگ ساخت احداث مجتمع آب‌رسانی به 58 روستای بخش آسفیچ بهاباد بااعتباری بالغ‌بر 29 میلیارد ریال و احداث 43 کیلومتر خط انتقال آب از بهاباد به 58 روستای بخش آسفیچ، افتتاح و بهره برداری از مجتمع دامداری کویر در روستای علی‌آباد بخش مرکزی بهاباد با سرمایه‌گذاری 20 میلیارد ریال با استقرار 53 واحد و ایجاد اشتغال 55 نفر، افتتاح گلزار شهید سید محمدابراهیمی تنها شهید روستای علی‌آباد بخش مرکزی بااعتباری بالغ‌بر 2 میلیارد ریال، افتتاح مجتمع پرورش شترمرغ در بخش آسفیچ، افتتاح پروژه آب‌رسانی به روستای ده جمال بااعتباری بالغ‌بر دو میلیارد و 200 میلیون تومان، افتتاح جاده بنستان سرکازه بااعتباری بالغ‌بر 16 میلیارد ریال از پروژه‌هایی بود که با حضور استاندار یزد در بهاباد افتتاح و کلنگ زنی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1704941
ارسال نظر
نظرات