شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/11/17 شناسه خبر: 1704976
امام جمعه ابرکوه تشریح کرد؛

سیاست‌های دولت جدید آمریکا در قبال ایران اسلامی

سیاست‌های دولت جدید آمریکا در قبال ایران اسلامی
حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان به تشریح اهداف دولت جدید آمریکا در قبال ایران اسلامی پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان ابرکوه گفت: امسال متأسفانه به‌واسطه ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، موفّق به برپایی مراسم عظیم راهپیمایی میدانی ۲۲ بهمن نیستیم و ملّت صبور و انقلابی ما وفاداری خود به انقلاب و رهبر حکیم خود را در فضاهای مجازی ابراز خواهد کرد.

امام جمعه ابرکوه با بیان اینکه در ۲۲ بهمن سال ۵۷ انقلابی به رهبری پیامبرگونه امام (ره) به پیروزی رسید که امواج پرخروشش، جام نوشان جبّار و جهنّمی را به زباله‌دانی تاریخ انداخت و موجب اعتلای کلمه‌الله و محو کلمه باطل شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی بساط بوالهوسان غرب پرست را برچید و دست چپاولگران آمریکایی و غربی را از مصالح و منافع و منابع ملت ایران قطع کرد و برج و باروی اهریمنان بی‌باک را از بیخ و بن برکند و با قلع‌وقمع بیت‌العنکبوت و حاکمیت طاغوت ایران اسلامی را بَلَدُ الامین حاکمیت آئین الهی گرداند.

حسینی ادامه داد: دهه فجر فرصتی برای تجدید خاطره ملت انقلابی ایران از صحیفه انقلاب است که در چنین اوقات و لحظاتی مردم ذوق‌زده از رفتن دیو بیداد و آمدن فرشته نجات، طلوع فجر صادق را برای صالحان و صابران نوید دادند.

وی عنوان کرد: رژیم مستبد و آمریکایی شاه که مورد حمایت شوروی و آمریکا و شرق و غرب بود و ارتشی مجهّز و سازماندهی شده و وفادار به شاه داشت امّا در مواجه با عزم انقلابی ملت ایران به زانو درآمد و نشان داد که قدرت اجتماعی و عزم ملی، توانمندتر از قدرت سیاسی است.

امام جمعه ابرکوه اضافه کرد: اکنون در چلّه دوم و گام دوم انقلاب جوانان بانشاط و برومند و انقلابی هستند که با مسئولیت‌پذیری ایده‌های انقلابی پدران خود را استمرار می‌بخشند و آمریکای خائن و جنایتکار را برای همیشه ناکام و منزوی خواهند کرد.

حسینی با بیان اینکه باور ما این بوده و است که هویت انقلاب اسلامی همواره به حضور جوانان گره‌خورده است، افزود: در گام دوّم انقلاب نیز به‌حسب ارشادات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به‌عنوان پرچمدار انقلاب، بحث عملی جوان‌گرایی ظهوری دوباره یافته و می‌رود تا به لطف خدا در آینده‌ای نزدیک شاهد گزینه دولت جوان و حزب‌اللهی در بخش مدیریتی کشور باشیم.

وی با اشاره به اینکه دسیسه تیم جدید کاخ سفید این است که نه تحریم جدیدی وضع کند که برایش هزینه داشته باشد و نه بنای رفع تحریم‌ها را دارد موجب سست شدن اهرم‌های فشار علیه ایران شود و بهترین راه را بازی با تحریم‌ها می‌داند اضافه کرد: آمریکایی‌ها به خیال خامشان با تأخیر در اعلام سیاست‌های خود، ملت ایران را در حالت انتظار نگه می‌دارند. گرچه ممکن است با منّت و تَبَخُتر، چند تحریم کم اثر را بردارد و امتیازی اندکی بدهد اما شرط‌ گذاری برای رفع بیشتر تحریم‌ها را خواهد داشت.

امام جمعه ابرکوه ترفند دیگر دولت بایدن را به‌کارگیری مکرون مکّار دانست که در جریان برجام، روزی نقش پلیس خوب و روزی دیگر نقش پلیس بد را در ادعای مقابله با تهدید هسته‌ای ایران ایفا کرد، گفت: امّا امروز طی اظهاراتی عجیب، خواهان وارد شدن عربستان سعودی به روند مذاکرات احتمالی با ایران شده است. جوبایدن می‌خواهد به‌منظور بازسازی حیثیت ویران شده آمریکا با تزویرگری نجابت نمایی کند و پرچم اقدامات ضد ایرانی را به دست غرب بدهد و غرب و فرانسه را آتش بیار معرکه کند امّا در این میان هدف مکرون مکّار جانشین شدن ترامپ در دوشیدن گاو شیرده عربستان است و کیسه برای دلارهای سعودی دوخته است. فلذا برای ریاض خوش رقصی می‌کند و علیه کشور ما یاوه‌سرائی می‌کند و گاهی هم برای برجام دلسوزی می‌کند.

حسینی با تاکید بر اینکه هدف اصلی در پذیرش برجام، رفع بی‌قیدوشرط همه تحریم‌ها است اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برجام هیچ خاصیتی برای ما ندارد مگر اینکه به رفع همه تحریم‌ها بیانجامد و گرنه برجام و بازگشت آمریکا به برجام پوچ و بی‌معنا خواهد بود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1704976
ارسال نظر
نظرات