شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 00:14 منتشر شده در مورخ: 1399/11/18 شناسه خبر: 1705064
توضیحاتی پیرامون شایعه فروش تجهیزات نیشکر هفت‌تپه؛

پرداخت بدهی ۱۲هزارتن شکر زرد با اطلاع دادستان و نماینده خصوصی سازی

پرداخت بدهی ۱۲هزارتن شکر زرد با اطلاع دادستان و نماینده خصوصی سازی
با اطلاع دادستان و نظارت نماینده خصوصی سازی، تریلر های حامل شکر زرد، برای پرداخت بدهی برجای مانده از سال گذشته در حال کارند؛ فروش تجهیزات شرکت کذب محض است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، صبح امروز خبری مبنی برخلع‌ ید اسدبیگی و خروج اموال این شرکت در فضای مجازی دست به دست شد.

در این اخبار غیر رسمی آمده از روز گذشته ۴۳ تریلر شکر زرد را خارج کرده و امروز ۳ لودر نیز درحال بارگیری است و طبق احتمالات ممکن است آمارتریلرهای خارج شده به ۶۰  یا ۷۰ دستگاه هم برسد.

یک مقام مسئول درگفتگو با خبرنگار رهیاب در این خصوص اظهار داشت: در سال گذشته محصول شرکت هفت تپه به دلیل سرما با مشکلاتی روبرو شد و ۱۲ هزار تن بدهی بر اساس تعهدات سال گذشته بر دوش شرکت باقی مانده که باید الان بدهی سال قبل را رفع کنیم.

وی با بیان اینکه دادستان در جریان فروش شکر زرد قرار دارد، افزود: فروش این شکر برای شرکت هفت‌تپه بسیار مهم است و اگر بتوانیم هر چه زودتر ۴ هزار تن دیگر را تسویه کنیم به نفع شرکت خواهد بود.

این مقام آگاه گفت: به محض اینکه بدهی شرکت تمام شود آماده تهیه شکر سفید می شویم تا این شکر با قیمت مصوب دولت، در کشور به فروش برسد.

وی اضافه کرد: اخباری که امروز انتشار داده شده کذب محض است و شرکت تجهیزاتی به این شکل ندارد که بتوانند بفروشند.

وی ادامه داد: وقتی شایعه ای به اشکال مختلف در مورد هفت تپه در فضای مجازی منتشر می شود، مسئولین شرکت باید حداقل به ۱۰  نفر پاسخگو باشیم.

مسئول آگاه از مسائل هفت‌تپه عنوان کرد: نماینده سازمان خصوصی سازی نیز در شرکت حضور دارد و در همه اعمال و رفتار مالی این شرکت ناظر است.

وی همچنین بیان کرد: پولی هم که برای حقوق کارگران توسط دادستان آزاد می شود با نظارت کامل تحویل کارگران می شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1705064
ارسال نظر
نظرات