شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/18 شناسه خبر: 1705292
در توصیه‌هایی اعلام شد؛

راه‌های البرز باز است؛ تردد بدون زنجیر چرخ ممنوع/ پیش‌بینی ریزش سنگ در محور چالوس

راه‌های البرز باز است؛ تردد بدون زنجیر چرخ ممنوع/ پیش‌بینی ریزش سنگ در محور چالوس
پلیس راه و راهداری البرز در توصیه هایی به شهروندان از آنها خواستند در ترددهای خود از محورهای مواصلاتی استان به برخی نکات توجه داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، آسمان البرز همزمان با دیگر استان های کشور با برف و باران همراه شده است، به همین منظور پلیس راه و راهداری البرز در توصیه هایی به شهروندان  از آنها خواستند در ترددهای خود از محورهای مواصلاتی استان به برخی نکات توجه داشته باشند.

کارشناس کنترل ترافیک البرز با اشاره به اینکه تردد وسیله نقلیه بدون زنجیر چرخ در محور چالوس ممنوع است، گفت: در حال حاضر بارش برف از محدوده دیزین تاکندوان لغزندگی این محور را به همراه داشته است.
 
مسعود خانجانی افزود: نیروهای راهداری از آغاز بارش برف بدون وقفه در حال ‌پاکسازی سطح محورهای کوهستانی استان هستند و تردد در تمام راه های استان البرز در حال انجام است، البته همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از مهم ترین ضروریات مورد نیاز رانندگان در جاده‌ های کوهستانی  البرز خواهد بود.
 
وی با اشاره به اینکه رانندگان رعایت فاصله طولی وسیله نقلیه، عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوده آزادراهی و روشن کردن چراغ مه شکن در موقع مه آلودگی  را مد نظر قرار دهند، اظهار داشت:با توجه به اینکه به واسطه بارش باران و برف احتمال ریزش سنگ در محور چالوس وجود دارد، رانندگان توقف نکنند.
 
همچنین گودرز محمودی مدیر کل راهداری البرز تردد را در محور چالوس و دیگر راه های استان البرز بدون مشکل ارزیابی کرد و گفت: با توجه به لغزندگی مسیر و کاهش دید از رانندگان درخواست می شود در زمان تردد در محورهای مواصلاتی استان احتیاط کرده و ضمن رعایت قوانین و حقوق دیگران از بروز تصادفات پیشگیری کنند.

 

 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1705292
ارسال نظر
نظرات