شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1399/11/19 شناسه خبر: 1705591
امام جمعه سرعین:

واقعه بیعت همافران با امام راحل به نسل امروزی منتقل شود

واقعه بیعت همافران با امام راحل به نسل امروزی منتقل شود
امام جمعه سرعین گفت: بیعت همافران با امام خمینی(ره) در نوزدهم بهمن ماه سال 57 باید به نسل های امروزی منتقل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمود اصغری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، اظهار داشت: همان طور که خداوند در قرآن به 10 شب قسم خورده است، ما هم در انقلاب از دوازدهم تا بیست و دوم22 بهمن ماه 10 شب بزرگ و پر افتخار داشته‌ایم که از جمله اتفاقات مهمی در آن روز و شب ها از جمله آمدن امام خمینی (ره) از فرانسه، پیوستن ارتش و همافران به مردم و امام به وقوع پیوست.

وی افزود: من خودم شاهد بیعت همافران با امام خمینی (ره) بودم که چطور همگی غسل شهادت می‌کردند و آماده شهادت بودند، این وقایع می‌تواند به عنوان بهترین داستان و مستند به نسل امروز منتقل شود.

امام جمعه سرعین با اشاره به شیوع کرونا و عدم برگزاری راهپیمایی های حضوری، گفت: مردم با استفاده از بستری که ایجاد شده در فضاهای مجازی، اعلام حضور کنند و با شرکت در راهپیمایی های مجازی و انعکاس عمکلرد نظام اسلامی در آن، این ایام را گرامی بدارند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سرعین تصریح کرد: امروز فضای مجازی فرصتی برای بیان و نمایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه های اخیر در برابر یاوه گویی های غرب است که ما نباید از فضا غافل شویم و میدان را در اختیار بازیگران استکبار قرار دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1705591
ارسال نظر
نظرات