شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/19 شناسه خبر: 1705695
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش خبرداد

دسترسی ۱۵ میلیون کاربر به شبکه شاد

دسترسی ۱۵ میلیون کاربر به شبکه شاد
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر 15 میلیون نفر از شبکه شاد در کشور استفاده می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; علیرضا کاظمی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: اردوهای راهیان نور زمینه مهمی برای تبدیل تهدیدها به فرصت است چرا که عرصه راهیان نور بهترین موقعیت تربیتی در فعالیت‌های پرورشی و فرهنگی محسوب می‌شود که امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود.

 
وی ادامه داد: در قالب اردوهای راهیان نور مجازی دانش‌آموزان از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدا بازدید کرده و به صورت مستقیم از روایت‌گری‌های راویان دوران دفاع مقدس بهره‌مند می‌شوند.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: اردوی مجازی راهیان نور برنامه‌ای با کمترین هزینه و بیشترین بهره‌برداری است چرا که در سال‌های گذشته تنها ۳۵۰ هزار دانش‌‌آموز به این اردوها اعزام می‌شدند اما با فراهم شدن شرایط مجازی بازدید از یادمان‌های دوران دفاع مقدس امروز ۲۰۰ هزار دانش‌‌آموز از این اردوها کردند.
 
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی ۵ میلیون دانش‌آموز از اردوهای راهیان نور خبرداد و گفت: قرارگاه فعالیت‌های قرآنی در کشور راه‌اندازی شده است.
 
کاظمی بیان داشت: ۱۷ کارگاه مجازی با استفاده از ظرفیت‌های استان‌ها تشکیل و نرم‌افزارهای بسیار خوبی در این حوزه در تولید می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه نهضت تولید محتوا و نرم‌افزار در کشور شکل گرفته است، افزود: تولید این نرم‌افزارها در شرایط عادی امکانپذیر نبود.
 
این مسئول تصریح کرد: در حوزه ارتقای مهارت و توانمندی دانش‌آموزان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خط ملی ۱۵۷۰ در کشور راه‌اندازی و به صورت شبانه روزی در خدمت دانش‌آموزان است.
 
 معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش از تعریف سبدهای متنوع فرهنگی و هنری در آموزش و پرورش خبرداد و گفت: جشنواره‌های متعددی نیز بر اساس ذائقه دانش‌آموزان در فضای مجازی برگزار می‌شود.
 
کاظمی ادامه داد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی پنجره‌ای در صفحه اول شبکه شاد با عنوان فجر انقلاب با ۱۰ فضای اختصاصی مرتبت با دهه فجر راه‌اندازی شده است که دستاوردها، سرودها، آهنگ‌ها و بیانیه گام دوم در آن بارگزاری شده است.
 
وی بیان داشت: هر شب برنامه شبی با قرآن و کانون انقلاب در دسترس ۱۵ میلیون کاربر شبکه شاد با حضور شخصیت‌های برجسته کشور و با استفاده از تولیدات استان‌ها برگزار می‌شود که برخی از این برنامه‌ها ۳ میلیون بازدید دارد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1705695
ارسال نظر
نظرات