شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/19 شناسه خبر: 1705775
فرماندار فردیس خبر داد؛

اشتغال ۱۶۵ نفر با افتتاح ۵ پروژه خصوصی در فردیس/ بزرگترین ایستگاه CNG راه‌اندازی می‌شود

اشتغال ۱۶۵ نفر با افتتاح ۵ پروژه خصوصی در فردیس/ بزرگترین ایستگاه CNG راه‌اندازی می‌شود
ابوالفضل اینانلو گفت: همزمان با دهه فجر علاوه بر بازسازی و ایمن سازی نیروگاه منتظر قائم، بزرگترین ایستگاه «سی جی اس» شرکت گاز البرز راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، فرماندار فردیس امروز یکشنبه در حاشیه افتتاح پروژه های این شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر، در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با ۴۲ سالگی انقلاب، ۳۳ پروژه دولتی و خصوصی در مناطق شهری و روستایی با اعتبار ۸۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

ابوالفضل اینانلو با اشاره به اینکه بخش خصوصی با افتتاح پنج طرح زمینه اشتغال ۱۶۵ نفر را فراهم کرده است، افزود: فردیس بستر لازم را برای مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم و خط تولید تولید انواع ظروف پلاستیکی، انواع کمپرسور هوا ومبدل هواخنک چیلر تراکمی را در دست افتتاح دارد.
 
وی به افتتاح سردخانه ثابت، سیستم تهویه مطبوع و انواع درپوش و سرپوش پلاستیکی بطری از پلی اتیلن در شهرک صنعتی سیمین دشت به عنوان دیگر طرح های این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: انتقال آب کشاورزی به طول ۶۰۰ متر وایجاد مشاغل خانگی و رونمایی از ادوات و ماشین‌های جدید کشاورزی از پروژه های در دست احداث در فردیس است.
 
اینانلو با اشاره به اجرای خط انتقال ۵۰۰ میلی ‌متری آب در فردیس، تصریح کرد: حفرچاه، احداث مخزن آب پنج هزار متر مکعبی، یک مدرسه شش کلاسه، تامین و بهینه سازی شبکه برق و ساخت دکل مخابراتی نیز در دستورکار قرار دارد، همچنین بازسازی و ایمن سازی نیروگاه منتظر قائم و راه اندازی بزرگترین ایستگاه «سی جی اس» شرکت گاز البرز را داریم.
 
فرماندار فردیس در خاتمه با اشاره به اینکه ۸ طرح با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان هم در دهه فجر کلنگ زنی می شود، خاطر نشان داشت: تعریض زیرگذر سرحدآباد، غسالخانه فرخ آباد، احداث پایگاه اورژانس، بازسازی شبکه آبرسانی شهرک مهندسی زارعی از جمله این طرح ها خواهد بود.


انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1705775
ارسال نظر
نظرات