شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1399/11/19 شناسه خبر: 1705880
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:

آمریکا، مجسمه شرارت در جهان است/ عمل به اقتصاد مقاومتی، گره گشای مشکلات اقتصادی کشور است

آمریکا، مجسمه شرارت در جهان است/ عمل به اقتصاد مقاومتی، گره گشای مشکلات اقتصادی کشور است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا مجسمه شرارت در جهان است، پیروزی های انقلاب اسلامی در 42 سال گذشته را یادآور شد و گفت: در جنگ اقتصادی نیز عمل به اقتصاد مقاومتی گره گشا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما ، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران  عصر امروز در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی بخش مرادلو شهرستان مشگین شهر، اهمیت عمل به تکلیف الهی را متذکر شد و گفت: حرکت در مسیر و قاعده دشمن بلا آفرین است و همانطور که همگان دیدند مسئولین به جای عمل به تکلیف اقتصادی یعنی اقتصاد مقاومتی، در قاعده و پازل دشمن قدم گذاشتند و مغلوب شدند.

 

وی با بیان اینکه وعده های الهی تخلف ناپذیر است به ذکر نمونه های بارزی از امدادهای الهی در از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون پرداخت و گفت: امسال در حالی چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که پیروزی های انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف و عرصه های گونان قابل شمارش نیست و این در سایه الطاف الهی است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه آمریکا به عنوان شیطان بزرگ در طی این چهل و دو سال حتی یک پیروزی کوچک هم بدست نیاورده است گفت: همه این موفقیت ها، امداد الهی است و چون مردم به تکلیف خود در برابر اوامر الهی عمل کردند خداوند متعال نیز از انقلاب اسلامی حمایت کرد و وعده خود را که همانان پیروزی اهل حق بر باطل بود محقق کرد.

 

وی در ادامه سخنان خود به دشمنی ابوسیفیان در صدر اسلام با پیامبر اکرم(ص)  حضرت علی(ع) اشاره کرد و گفت: دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی در برابر دشمنی ابوسفیان با پیامبر اسلام(ص) چیزی نیست ولی خداوند متعال همانگونه که پیامبر(ص) را حمایت کرد و دشمنان اسلام را محو و نابود کرد، در طول چهل و دو سال از انقلاب اسلامی نیز  از انقلاب اسلامی ایران حمایت کرد و همه توطئه های دشمنان را نابود کرد.

 

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکا و هم پیمانانش در این چهل و دو سال، هر چه در توان داشتند علیه انقلاب اسلامی به کار بستند، گفت: مردم ایران اسلامی با عمل به تکلیف خود، امدادهای الهی را شامل شدند و دشمنان به ذلت افتادند.

 

وی به شهدای شهرستان مشگین شهر نیز اشاره کرد و گفت: این شهرستان با تقدیم 610 شهید که 66 شهید مربوط به بخش مرادلو است دارای ذخایر معنوی گرانبهایی همچون آیت الله مشگینی است و این توفیق بدلیل عمل به تکالیف است که نصیب مردم منطقه شده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود به بازخوانی دستگیری نیروهای امریکایی به دست نیروهای ایرانی اشاره کرد و گفت: این چهارمین بار بود که نیروهای امریکایی به دست رزمندگان اسلام به اسارت درآمدند.

وی با بیان اینکه اولین بار نیروهای عراقی مستقر در بصره که به خاک کشورمان تجاوز کرده بودند به اسارت رزمندگان اسلام درآمدند،گفت: کلیپ دستگیری نیروهای متخاصم آمریکایی و انگلیسی در سالهای گذشته بصورت گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

سردار فدوی به تشریح چهارمین مرتبه اسارت نیروهای آمریکایی به دست رزمندگان اسلام اشاره کرد و گفت: زمانیکه نیروهای آمریکایی سرمست از برجام بودند در میانه راه به جای رفتن به جزایر عربی به سمت جزایر ایران آمدند که با تیزهوشی و شجاعت رزمندگان اسلام به اسارت درآمد.

وی گریه و زاری نیروهای ابرقدرت جهان در زمان دستگیری را یادآور شد و گفت: دشمن با تمام خباثت مکر کرد ولی وعده الهی نصیب ملت ایران شد و در برابر مکر دشمنان، خداوند نیز بر آنها مکر کرد و آنها را گرفتار نیروهای ایرانی کرد و این از امدادهای غیبی بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ابزا های مادی و دنیوی تعیین کننده نیست، گفت: این اراده الهی است که در همه حال و شرایط تعیین کننده است.

وی با بیان اینکه تنها حزب الله  و حزب شیطان در عالم وجود دارد، گفت: این اراده الهی است که حزب الله و اهل حق همواره پیروز هستند.

سردار فدوی با بیان اینکه آمریکا، شیطان بزرگ و مجسمه شرارت در جهان است، گفت: این دولت مستکبر سر سوزنی خیر ندارد و هرچه در سر دارد شرّ است.

وی اهمیت عمل به تکلیف را یاداور شد و گفت: طبق قاعده الهی هر وقت ملتی بر این قاعده و اصول حرکت کند مستحق دریافت امدادهای الهی خواهد  بود.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران به مشکلات فعلی کشور به ویژه مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: حرکت در مسیر و قاعده دشمن بلا آفرین است و همانطور که همگان دیدند مسئولین به جای عمل به تکلیف اقتصادی یعنی اقتصاد مقاومتی، در قاعده و پازل دشمن قدم گذاشتند و مغلوب شدند بطوریکه گرفتاری اقتصادی امروز نتیجه همین تفکر است.

 

وی گفت: اگر مسئولین به سمت عمل به تکلیف حرکت کنند قطعا وعده های الهی در خصوص اقتصاد نیز شامل حال ملت ایران خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1705880
ارسال نظر
نظرات