شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:54 منتشر شده در مورخ: 1399/11/20 شناسه خبر: 1706197
فرماندار راز و جرگلان خبرداد؛

ارتقاء شاخص مقاوم‌سازی راز و جرگلان از ۱۹ به ۴۰ درصد

ارتقاء شاخص مقاوم‌سازی راز و جرگلان از ۱۹ به ۴۰ درصد
روح الله حسین پور با بیان اینکه راز و جرگلان همواره جزو شهرستان های دارای رتبه پایین در حوزه ساخت و ساز بوده است، گفت: شاخص مقاوم سازی منازل شهری و روستایی در این شهرستان از ۱۹ درصد در سال گذشته به ۴۰ درصد در سال جاری اتقا یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، روح الله حسین پور، فرماندار رازوجرگلان در حاشیه آیین افتتاحیه پرژه های دهه فجر در این شهرستان اظهارکرد: هر زمان که ایده یا طرحی در راستای بهبود و توسعه راز و جرگلان به استاندار اعلام شد، وی از آن حمایت کرد و این مسئله قطعا در بیرون آوردن این شهرستان از محرومیت تاثیر گذار خواهد بود.

حسین پور افزود: فرمانداری با تشکیل تیم هایی به جد پیگیر مطالبات مردمی و تحقق صددرصد خواسته های آنان از دولت است.

وی ادامه داد: راز و جرگلان همواره جزو شهرستان های دارای رتبه پایین در حوزه ساخت و ساز بوده است،اما با تلاش های انجام شده شاخص مقاوم سازی منازل شهری و روستایی در این شهرستان از 19 درصد در سال گذشته به 40 درصد در سال جاری اتقا یافته است.

نماینده عالی دولت در راز و جرگلان گفت: در حوزه فناری و ارتباطات نیز در آغاز سال هیچ سایت ایرانسلی در این شهرستان وجود نداشت اما طی هشت ماه امسال ۱۷ سایت احداث شد که هم اکنون ۱۵ سایت فعال هستند. 

حسین پور گفت: گازرسانی این شهرستان از نیز از ۱۱ درصد به صددرصد رسیده است .

وی با اشاره به اینکه راز و جرگلانی شهرستانی محروم است و ۵۰ درصد خانوارهای آن تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، خاطرنشان کرد:  با این حال تاکنون ۱۷ میلبارد جذب خیر در انجام پرژه هایی همچون  پل سازی و ابرسانی و جاده سازی داشته ایم.


اتهای پیام/

https://www.dana.ir/1706197
ارسال نظر
نظرات