شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1399/11/20 شناسه خبر: 1706275
امشب؛

امام جمعه قزوین با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد

امام جمعه قزوین با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد
عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امشب (دوشنبه) در دیدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: شما جزو مبارزان انقلابی و مجاهدین همیشه در صحنه انقلاب هستید که اگر قرار باشد این ایام سالگرد پیروزی انقلاب را به کسی تبریک بگوییم، شما جزو اولویت‌ها هستید.

امام‌ جمعه قزوین افزود: شما جزو عزیزانی هستید که تمام عمر خود را برای انقلاب و حفظ و استمرار آن گذرانده‌اید و فعالیت‌های ویژه‌ای در پیش از انقلاب داشته و این مجاهدت‌ها پس از پیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس ادامه داشته است.

وی در پایان عنوان کرد: در دوران مبارزات شاه گروهی بودند که در سال‌های ۵۴ از مجاهدین خلق حمایت می‌کردند و می‌گفتند اگر ما ۱۰۰سال دیگر به امروز کشور فلسطین برسیم خیلی پیشرفت کرده‌ایم، اما برخلاف نظر آنها ۱۰۰سال طی چهارسال طی شد و امروز ایران به اقتدار دست پیدا کرده است.

به طرح اقتصاد مقاومتی بی‌توجهی شد

سردار محسن رضایی در ابتدای این مراسم اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب سال‌هاست که بحث اقتصاد مقاومتی و توجه به اصل ۴۴ را مطرح کرده بودند اما متاسفانه با گذشت سالیان زیادی از سوی دولت‌های مختلف مورد توجه قرار نگرفت و به صورت قانون هم درنیامد و بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور به علت بی‌توجهی به همین مباحث اقتصادی رهبری بود.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در دوران مبارزات انقلابی و پس از پیروزی انقلاب اذعان کرد: در آن دوران مجاهدین خلق با عضوگیری‌های زیادی که داشتند و تیم‌های تشکیلاتی که راه اندازی کرده بودند نگاه متفاوتی را در پیروزی انقلاب و مقابله با دوران شاهنشاهی ایجاد کرده بودند.

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ابراز کرد: همین گروه مجاهدین خلق پس از پیروزی انقلاب تبدیل به منافقین شدند و بسیاری از ترورها را در کشور رقم زدند، اگر راه‌اندازی تیم اطلاعاتی سپاه پاسداران در آن دوران نبود منافقین عملیات‌های سنگینی را که منجر به جنایات زیادی می‌شد، رقم می‌زدند، اما خوشبختانه به لطف الهی این تیم اطلاعاتی سپاه به موقع با بخش بندی‌های مختلف توانستند به خوبی جلوی جنایات منافقین را بگیرند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1706275
ارسال نظر
نظرات