شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/11/21 شناسه خبر: 1706396
از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان؛

مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری فردا در استان زنجان اعلام شد

مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری فردا در استان زنجان اعلام شد
حجت‌الاسلام علی ناصر، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال به صورت خودرویی و موتوری در مسیر تعیین شده در استان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی ناصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهارداشت: راهپیمایی 22 بهمن شهر زنجان از ساعت 9:30 از میدان جهاد - ورودی جاده قدیم تبریز-  در زنجان آغاز می‌‌شود.

 
 وی با بیان اینکه مسیر راهپیمایی مردم پایتخت شور و شعور حسینی تا میدان بسیج حد فاصل کمربندی شمالی که مزین به 22 بهمن است، ادامه دارد، افزود: راهپیمایی مردم زنجان به صورت خودرویی و موتوری است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: از مردم ولایتمدار و همیشه پای کار انقلاب و خط مقدم درخواست داریم در راهپیمایی روز 22 بهمن با خودروهای تزئین و به صورت خانوادگی حضور یابند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این راهپیمایی، خاطرنشان کرد: همه امکانات برای برگزاری راهپیمایی باشکوه و مردمی آماده شده است.
 
حجت‌الاسلام ناصر با بیان اینکه راهپیمایی عظیم 22 بهمن در همه شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، افزود: مسیر راهپیمایی مردم ایجرود از مقابل سپاه ناحیه تا مقابل فرمانداری است.
 
وی گفت: مردم ولایتمدار شهرستان ماهنشان نیز از ساعت 10 صبح از سه راهی ینگجه تا میدان امام خمینی (ره) در این راهیپمایی شرکت کرده و مردم دندی نیز از ساعت 10 صبح از مقابل فروشگاه شرکت کالسمین تا میدان شهر راهپیمایی می‌کنند.
 
این مسئول بیان داشت: مردم همیشه در صحنه ابهر نیز از ساعت 10 صبح از میدان شهید رجایی تا میدان انقلاب در این راهپیمایی خودرویی و موتوری شرکت کرده و مردم خدابنده در همین ساعت از میدان شهدا تا میدان معلم در جشن انقلاب شرکت می‌کنند.
 
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: مردم شهرستان طارم نیز از ساعت 10 صبح در روز یوم‌الله 22 بهمن از میدان حاج قاسم تا میدان امام خمینی (ره) جشن پیروزی انقلاب اسلامی را به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌کنند.
 
حجت‌الاسلام ناصر ادامه داد: مردم شهید پرور شهرستان خرم‌دره نیز از ساعت 10 صبح از مجتمع ادارات به سمت چهار راه قائم و میدان امام حسین (ع) راهپیمایی کرده و در میدان آزادی – مزار شهدا – این راهپیمایی را به پایان می‌رسانند.
 
وی خاطرنشان کرد: مردم صائین‌قلعه نیز در راهپیمایی روز 22 بهمن از مصلی نماز جمعه تا حرم مطهر امامزاده یعقوب (ع)، همراه با آفرود و موتور کراس سواران حرفه ای در این راهپیمایی عظیم انقلاب اسلامی شرکت می‌کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1706396
ارسال نظر
نظرات