شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/11/21 شناسه خبر: 1706463
مسعود سلطانی‌فر:

افتتاح ۲۲۴ پروژه ورزشی در کشور /جوانان اردبیلی استعداد درخشانی در ورزش دو و میدانی دارند

افتتاح ۲۲۴ پروژه ورزشی در کشور /جوانان اردبیلی استعداد درخشانی در ورزش دو و میدانی دارند
وزیر ورزش و جوانان گفت: با تلاشی همکاران در وزرات ورزش ۲۲۴پروژه برای افتتاح در ایام دهه فجر داریم که امروز با فرمان رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود سلطانی‌فر در حاشیه افتتاح سالن دو ومیدانی علی دایی در گفتگو با خبرنگار  سبلان ما ، اظهار داشت: با تلاشی همکاران در وزرات ورزش  ۲۲۴ پروژه برای افتتاح در ایام دهه فجر داریم که امروز با فرمان رئیس جمهور به بهره برداری خواهد رسید. 

وی با بیان اینکه شاه بیت این پروژه های سالن دو میدانی اردبیل است  افزود: امروز شاهد افتتاح زیباترین، بزرگترین  و جامع ترین سالن دو ومیدانی  در منطقه هستیم که در کشور تنها سه مورد احداث شده است.

ورزش ورزش و جوانان گفت: با توجه به استعداد درخشان جوانان اردبیلی در دو و میدانی که مادر تمامی ورزش ها است این سالن مجهز که در سالهای اخیر به دلیل محدویت های مالی معطل مانده بود امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم تا پایان دولت پروژه های ناتمام را به بهره برداری برسانیم  تصریح کرد: در جهت توزیع عدالانه امکانات ورزشی در کشور و برای گسترش زمین های چمن مینی فوتبال در کشور حدو ۲ هزار مورد احداث شده است و نسبت به سال ۹۲ رشد ۷ برابر را شاهد هستیم. 

سلطانی فر تاکید کرد:  برای بهره مندی روستائیان عزیز از امکانات ورزشی خانه های ورزشی را از ۷۰۰ مورد در سال ۹۲ به ۵ هزار واحد رساندیم و امیدواریم در پایان دولت دوازدهم کارنامه درخشانی در حوزه گسترش امکانات ورزشی داشته باشیم.  

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1706463
ارسال نظر
نظرات