شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/11/21 شناسه خبر: 1706530
مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد خبر داد

ساخت سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد

ساخت سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد
پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد از ساخت سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، احمد پهلوانیان پیش از ظهر امروز در نشست خبری کمیته ارتباطات و رسانه دومین کنگره ملی ۴ هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد که در حسینیه آقا برگزار شد با اشاره به ساخت سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد، گفت: شخصیت محوری در این سریال سومین شهید محراب آیت‌الله صدوقی است، همچنین سعی شده از از ظرفیت هنرمندان یزدی در آن استفاده شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد نویسنده و کارگردان سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد را سید جلال اشکذری اعلام و اضافه کرد: این سریال، تاریخ شکل‌گیری انقلاب در استان یزد به عنوان یکی از استان‌های کلیدی در کشور را به تصویر خواهد کشید.

رئیس کمیته ارتباطات و رسانه کنگره 4 هزار شهید استان یزد اعلام کرد: تفاهم‌نامه ساخت سریال شهدای شاخص انقلاب اسلامی در یزد امضا و الان در حال نگارش فیلم‌نامه و تصویب آن و مراحل پیش تولید هستیم. امیدواریم که در آغازین ماه‌های سال آینده ساخت این سریال شروع و ان‌شاءالله در ماه‌های پایانی سال 1400 پخش شود.

وی به تولید مستند "چهل خدمت" در جریان برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان یزد اشاره و خاطرنشان کرد: این مستند برای بازتاب حرکت مبتکرانه کنگره 4 هزار شهید استان یزد تولید خواهد شد.

پهلوانیان در ادامه با بیان اینکه در حوزه صدا تاکنون بیش از 1000 عنوان برنامه و میان برنامه توسط صداوسیمای مرکز یزد تولید و پخش شده است، اظهار داشت: در حوزه سیما بیش از 100 برنامه تولید و پخش و در حوزه خبر نیز تمامی برنامه‌های کنگره 4 هزار شهید استان پوشش داده شده است.

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد با اشاره به اینکه 140 عنوان برنامه در فضای مجازی تولید و پخش شده است، اظهار داشت: بخشی از این تولیدات پخش و بعضی نیز تا روز برگزاری اختتامیه کنگره به مرور پخش خواهند شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1706530
ارسال نظر
نظرات