شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/21 شناسه خبر: 1706677
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

اردبیل استعداد خوبی در ورزش های گروهی دارد

اردبیل استعداد خوبی در ورزش های گروهی دارد
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از صرف هزینه ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت و تکمیل بزرگترین سالن دو و میدانی کشور در اردبیل خبرداد و گفت:اردبیل استعداد خوبی در ورزش های گروهی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش سبلان ما صدیف بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در حاشیه  افتتاح سالن دو و میدانی که با حضور وزیر ورزش انجام شد، اظهار داشت: از تلاش های صورت گرفته وزارت ورزش و جوانان در به‌ نتیجه رساندن پروژه سالن دو و میدانی اردبیل و از زحمات قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در تکمیل فاز اول بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان اردبیل قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: برای احداث و تکمیل سالن دو و میدانی اردبیل که با نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی مزین شده است، حدود ۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با بیان اینکه اردبیل در کنار همه استعدادهای خود در حوزه ورزش های قهرمانی، گروهی و ..‌ استعدادهای کم‌نظیری دارد ، گفت: همانگونه که در دوران دفاع مقدس سرداران از اردبیل در دفاع از کیان کشور حضور داشتند، در عرصه ورزشی نیز جوانان نامداری از این خطه برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: این سالن مختص دو و میدانی است که در این ورزش نیز قهرمانان نامی در استان فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1706677
ارسال نظر
نظرات