شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:07 منتشر شده در مورخ: 1399/11/22 شناسه خبر: 1706813
نهالی که به درختی تنومند تبدیل شد؛

این انقلاب متعلق به مستضعفان است/ راهپیمایی متفاوت در تبریز

این انقلاب متعلق به مستضعفان است/ راهپیمایی متفاوت در تبریز
راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در تبریز از ساعاتی قبل آغاز شده و در اقدامی متفاوت رژه اسب سواران هم در میدان ائل گلی تبریز انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج،جشن متفاوت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌از دقایقی قبل در تبریز آغاز شد. راهپیمایی موتوری و خودرویی خانوادگی یوم‌الله ۲۲ بهمن مردم غیور تبریز از جاده ائل گلی به سمت مصلای تبریز شروع شده است.

حجم انبوه پرچم‌‌‌های جمهوری اسلامی‌ایران بر فراز خودروها تماشایی ترین سکانس این راهپیمایی مردمی‌است.

امروز مردم چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌را جشن می‌گیرند؛ انقلابی که نهالی نوپا بود اما با تیشه‌های ترور، فتنه، جنگ و تحریم از پا در نیامد تا امروز تبدیل به درخت تنومندی شود که چشم بسیاری از مظلومان جهان به آن باشد. انقلاب اسلامی‌موانع و کارشکنی‌های بسیاری را به خود دیده و انواع تحریم‌های ظالمانه اوج این کارشکنی‌ها بوده که اقتصاد و معیشت مردم را دچار مشکل کرده است اما با این وجود هنوز هم مردم پای استقلال این انقلاب ایستاده‌اند و نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

انقلابی که متعلق به مستضعفان است

امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی‌ایران را انقلاب مستضعفان نامید و به راستی هنوز هم این مستضعفان و اقشار ضعیف جامعه این انقلاب را متعلق به خود می‌دانند و بیشترین دلبستگی را با انقلاب اسلامی‌دارند. طنین فریاد “الله اکبر” در شب ۲۱ بهمن امسال در محلات محروم تبریز، رساتر شنیده می‌شد و این الله اکبرها به دشمنان داخلی و خارجی پیام پیوند ناگسستنی مردم با انقلاب را داد.

استقبال مردمی‌از ایام الله دهه فجر هم نشان می‌داد علی رغم تلاش دشمن برای زاویه‌سازی مردم با انقلاب، هنوز هم قشر عظیمی‌از مردم پایبند این انقلاب و آرمان‌های آن هستند.

مشکلات هست اما راه ادامه دارد

اگرچه در یک چهل سال گذشته و به ویژه در چند سال اخیر دشمن به دنبال القای این مساله است که انقلاب اسلامی‌نتوانسته پیشرفت کند اما حضور دائمی‌مردم در راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب نشان می‌دهد اگرچه مشکلات وجود دارد اما راه نیز ادامه دارد.

سرعت پیشرفت‌های علمی، نظامی‌فناوری و حتی اقتصادی با وجود تحریم‌های ظالمانه قابل مقایسه با پیش از انقلاب نیست و هرچقدر که دشمن تلاش داشته باشد تا واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهد، این مردم هستند که به قضاوت می‌نشینند و ثمرات انقلابشان را می‌بینند.

برای جشن ۴۳ سالگی انقلاب همه آمده‌اند

اگرچه برای اولین بار امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن به دلیل شیوع کرونا به روال هرساله برگزار نشده و راهپیمایی امسال محدوده به رژه موتوری و خودرویی شده اما تصاویر و فیلم‌ها نشان می‌دهد که همه آمده‌اند. پیر و جوان، زن و مرد با هر عقیده سیاسی و فرهنگی آمده‌اند تا پای انقلابی بایستند که با خون شهدا ضمانت شده‌ است.

رژه متفاوت در راهپیمایی تبریز

در اقدامی‌متفاوت رژه اسب سواران هم در کنار راهپیمایی خودرویی و موتوری در میدان ائل گلی تبریز برگزار شد.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1706813
ارسال نظر
نظرات