شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:21 منتشر شده در مورخ: 1399/11/22 شناسه خبر: 1706876
حجت‌الاسلام علی اکبری در جمع مردم یزد؛

چله دوم انقلاب زمان ذلالت دشمنان وعزت مردم ایران خواهد بود/ انقلاب اسلامی منحصر به فرد ترین انقلاب جهان بود

چله دوم انقلاب زمان ذلالت دشمنان وعزت مردم ایران خواهد بود/ انقلاب اسلامی منحصر به فرد ترین انقلاب جهان بود
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور وسخنران راهپیمایی ۲۲بهمن یزد با بیان اینکه انقلاب جمهوری اسلامی ایران یک انقلاب عظیم وحرکت منحصر بود که نمونه و مانند برایش وجود ندارد گفت: چله دوم انقلاب زمان شکوفایی بیشتر انقلاب وذلالت دشمنان این انقلاب خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری درراهپیمایی شهر یزد ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و حضور پرشور مردم در سخنانی گفت:مردمی ترین، بزرگترین وبی بدیل ترین انقلاب که توسط مردمانی مومن، متدین، سلحشور ، فهیم وبا وفا به وقوع پیوست انقلاب اسلامی ایران بود که در ۲۲بهمن۵۷به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: زمانی که خدواند اراده، صبر، استواری مردمان این سرزمین را مشاهد کرد نصرت و لطف خود راشامل این ملت کرد و باعث شد انقلابی به قوع بپیونند که در بسیاری از شاخص ها بی مانند است.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری با اشاره به اینکه این انقلاب از مصادیق کلمه طیبه است اظهار داشت: ارمان این انقلاب مانند ریشه یک درخت پاکیزه ومطهر بوده و متصل به حقیقت  توحید است و دارای ساقه هایی محکم و شاخه هایی سربه فلک کشیده است که از ثمرات شیرین آن مردم بهره مند شده اند.

وی با با بیان اینکه این انقلاب با هیچکدام از انقلابهایی که در سراسر جهان به وقوع پیوسته قابل مقایسه نیست تصریح کرد:هدف این انقلاب، زمینه سازی ،تربیت وگفتمان سازی برای واقعه بزرگ ظهور منجی عالم بشریت می باشد که از این لحاظ با هیچ کدام از انقلابها قابل مقایسه نیست.

وی ادامه داد: همچنین انگیزه افرادی که انقلاب کردند خدایی و الهی بوده وبرخواسته از عمق ایمان آنها بود و دیگر ویژگی که این انقلاب را متمایز با دیگر انقلاب ها کرده است رهبری آن می باشد که در عرفان، شجاعت، اقتدار، ایستادگی، حکم رانی، دور اندیشی هم ملت ما و هم ملت های دیگر را به یاد انبیا واولیاء خدا می انداخت و هر فردی در هرجامعه ای میتوانست چهره قهرمان خود را امام خمینی(ره) مشاهده کند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور یکی دیگر از تمایزهای انقلاب اسلامی با دیگر انقلابها را وفاداری وهمراهی مردم ذکر کرده وخاطرنشان کرد:مردم عزیز ایران اسلامی به معنی واقعی کلمه همراه امام و رهبری و آرمانهای انقلاب بودند که این انقلاب جان می خواست  تقدیم می کردند، اگر جوانشان را و مالشان را خواست بدون هیچ توقعی  وبا روشن بینی وصفای مثال زدنی تقدیم کردند که حقیقتا جای تقدیر وتشکر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری ترکیب دوستان انقلاب اسلامی را نیز از دیگر ویژگی های خاص انقلاب اسلامی ذکر و خاطرنشان کرد: هیچ انقلابی در دنیا وجود ندارد که دوستانی مانند انقلاب اسلامی ایران داشته باشد که در اقصی نقاط جهان این دوستان پراکنده بوده و حتی در دل دشمنان خود نیز دوستانی این چنین با اراده و همراه داشته باشد که علت آن، پیام و آرمان این انقلاب می باشد.

 وی  با بیان اینکه حتی ترکیب دشمنان این انقلاب نیز از ویژگی های خاص انقلاب اسلامی  است اظهار داشت: زمانی که شرق وغرب تمام جهان را به دو دسته در میان خود تقسیم کرده بودند انقلاب اسلامی بدون وابستگی به این دو سر برآورد که باعث شد تمام استکبار شرق وغرب یکپارچه  ودر اولین فرصت در برابر این انقلاب به نمایندگی صدام حسین صف آرایی کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان با بیان اینکه این انقلاب بزگ منحصر به فرد بوده و نمونه دیگری ندارد اظهار داشت: ملت بزرگ ایران به خوبی قدر و ارزش این انقلاب را می دانند وانشالله با صبر واراده و صفا و اخلاص خودشان در چله دوم انقلاب ذلالت دشمان خود وعزت ملت ایران ودوستانش را خواهند دید.

وی ادامه داد: این انقلاب با صلابت و اقتداردر سایه حکمت امام خمینی  به مسیر خود ادامه داده و در این مسیر شاهد دستاوردهایی هستیم که هر کدام باعث افتخار است که اولین وشیرین ترین آن عزت ملت بود که محقق شد ودر مرحله بعد آزادی وبه تدریج شکل گیری استقلال سیاسی ودر حال حاضر شکل گیری استقلال اقتصادی و همچنین شکل گیری هویت دینی واسلامی هستیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در جمع مردم یزد اظهار داشت: در زمینه امنیت، قدرت بازدارندگی در برابر کفر و استکبار و علم حرف اول را در منطقه جمهوری اسلامی ایران میزند واز یک ملت ذلیل که زیر چکمه های استکبار بوده تبدیل به ملتی شده که با اقتدار و سربلندی در برابر دشمنان ایستاده و الهام بخش برای دوستان خود است.

وی  در ادامه با اشاره به اینکه روز 22بهمن روز یوم الشکر ملت ایران است تصریح کرد: امروز روز سپاس از افرادی است که برای تحقق این آرمان بزرگ جان خود را تقدیم کردند و همچنین روز تجدید عهد با امام و نایب برحقش امام خامنه ای عزیز می باشد.

سخنران راهپیمایی روز 22بهمن درجمع پرشور مردم یزد در پایان پیام راهپیمایی 22بهمن را اینگونه اعلام کرد: برای مردم منطقه، ایستادگی واستواری ملت ایران برای دشمنان این انقلاب حاوی پیام صلابت و عزت است وبرای مسئولین نظام نیز ادامه خدمت عاشقانه و مخلصانه است به مانند شیوه ای که در قوه قضائییه شروع شده و انشالله خداوند نیز انها را یاری کند تا بتوانند ریشه فساد را در کشور بخشکانند.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1706876
ارسال نظر
نظرات