شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 17:14 منتشر شده در مورخ: 1399/11/22 شناسه خبر: 1706881
رئیس سازمان بنیاد شهید در کرج؛

کوچکترین حرکت مذبوحانه استکبار در تیررس موشک های ارتش و سپاه قرار دارد

کوچکترین حرکت مذبوحانه استکبار در تیررس موشک های ارتش و سپاه قرار دارد
سعید اوحدی گفت: سال ۵۶ که رئیس جمهور آمریکا به ایران آمد اعلام کرد ایران جزیره ای با آرامش است اما پس از یکسال ایران اقیانوسی خروشان شد تا پس از قیام سیدالشهدا انقلاب اسلامی رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تیتریک، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان بنیاد شهید در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در کرج با اشاره به اینکه امروز به برکت حضور مردم و رهبری معظم انقلاب  امام (ره) ۴۲ سال خستگی برای استکبار و ۴۲ عزت برای مردم ایران ثبت شد گفت: استکبار قبل از جنگ جهانی دوم دنیا را به شرق و غرب تبدیل کرده بود تا سرنوشت مردم جهان را در دست بگیرد.

سعید اوحدی افزود: دشمن برای خاورمیانه نسخه خطرناکی پیچید چون این منطقه نقطه اتصال آفریقا، اروپا و آسیا بود و ۵۰ درصد ذخائر نفتی دنیا و ۶۰ درصد ذخائر گازی دنیا را در اختیار داشت و رژیم پهاوی را به عنوان ژاندارم منطقه انتخاب کرده بودند، سال ۵۶ که رئیس جمهور آمریکا به ایران آمد اعلام کرد ایران جزیره ای با آرامش است اما پس از یکسال ایران اقیانوسی خروشان شد تا پس از قیام سیدالشهدا انقلاب اسلامی رقم بخورد.
 
وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب دشمن درصدد بود باقی مانده تفکرات انحرافی اراده مردم را به انحراف بکشاند،  اظهار داشت: تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دومی بود که مردم رقم زدند و هیمنه آمریکا را شکستند، دشمن صبر نکرد و حمله طبس را طراحی کرد اما این بار هم توطئه آنها شکست خورد، در نهایت زمانی که شکست های پی در پی را تجربه کرد جنگ را به ایران تحمیل و شهرها را اشتغال کرد.
 
اوحدی با تاکید بر اینکه مردم در جنگ تحمیلی با عزم و اراده راسخ از جان مایه گذاشتند و امروز علی رغم همه محدودیت ها چهل و دومین فجر انقلاب گرامی داشته می شود، تصریح کرد: امروز ریشه های انقلاب در محور مقاومت هم ریشه دوانده است، البته پس از جنگ تحمیلی دروازه های تحول علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ... روی کشور باز شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه گرایش کشورها به اسلام موجب شد استکبار داعش را برای مقابله با آنها تاسیس کند، گفت: ۲۶ کشور ائتلاف کردند ۸۰ درصد خاک سوریه را اشغال و تا ۶۰ کیلومتری بغداد آمدند و توطئه کردند تا هیچ اثری از ارزش های انقلاب باقی نماند و  اگر یکبار دیگر حماسه مدافعین حرم، جوانان افغان، لشکر فاطمیون، زینبیون و... نبود امروز باید در شهرهای کشور با داعش می‌جنگیدیم.
 
وی با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: اگر در زمان جنگ خانه‌ های مردم کشور در تهران، دزفول، اهواز و ... بمباران می ‌شد اما امروز به برکت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همین جوانان غیور کشور سپر پدافند هوافضا و نیروی هوایی و سپاه ۳۰۰۰ کیلومتر آن طرف مرزها حتی ریز پرنده‌ ها را هم هدف قرار می ‌دهد.
 
اوحدی افزود: اگر در زمان جنگ موشک باران می‌شدیم و باید برای خرید موشک التماس می‌کردیم اما امروز به برکت علم جوانان این مرز و بوم، موشک‌هایی با برد ۲۰۰۰ کیلومتر هر حرکت مذبوحانه استکبار و دشمن را ویران می‌کند. هفته پیش شاهد مانور بزرگ ارتش و سپاه بودیم و با شلیک ده‌ها موشک که در تاریخ انقلاب سابقه نداشت دنیا فهمید هیچ گزینه‌ای برای مقابل با ما در اختیار ندارد.
 
رئیس سازمان بنیاد شهید در خاتمه با بیان اینکه امروز در عرصه‌های علمی شاهد یک تحول عظیم هستیم، گفت: با وجود تحریم‌ ها و جنگ اقتصادی در موضوع واکسن کرونا  سه مجموعه واکسن کرونا را در آستانه تولید دارند و تا مدتی دیگر به تولید انبوه میلیونی می‌رسانند.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1706881
ارسال نظر
نظرات