شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1399/11/22 شناسه خبر: 1706888
نماینده مردم قزوین در مجلس:

پایداری ملت ایران در مسیر آرمان‌های انقلاب ستودنی است/ حل مشکلات کشور با حضور دولت جوان و انقلابی

پایداری ملت ایران در مسیر آرمان‌های انقلاب ستودنی است/ حل مشکلات کشور با حضور دولت جوان و انقلابی
فاطمه محمدبیگی گفت: مردم در سخت‌ترین لحظات هم هیچ‌گاه آرمان‌های خودشان را فراموش نمی‌کنند و ایستادگی، مقاومت و پایداری مردم در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در جهان بی‌نظیر و ستودنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فاطمه محمدبیگی در حاشیه برگزاری مراسم 22 بهمن امسال در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین، اظهار کرد: 22بهمن سال 1399 شاید یکی از متفاوت‌ترین سالگردهای پرشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی است؛ چراکه امسال با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا ملزم به رعایت اصول بهداشتی شدیم.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط کرونا راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود، امیدوارم در سال‌های آینده بتوانیم مجدد راهپیمایی در میدان و خیابان‌های سراسر کشور داشته باشیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس با اشاره به شرایط سخت اقتصادی بیان کرد: امسال سخت‌ترین شرایط اقتصادی و تحریم را تجربه کردیم؛ اما خوشبختانه می‌بینیم که مردم در سخت‌ترین لحظات هم هیچ‌گاه آرمان‌های خودشان را فراموش نمی‌کنند و ایستادگی، مقاومت و پایداری مردم در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در جهان بی‌نظیر و ستودنی است.

وی عنوان کرد: ما قدردان یکایک مردم شهید پرور ایران اسلامی هستیم، دست کارگران و انسان‌های پرتوان و تولیدکنندگان را می‌بوسیم و مظلومان و پابرهنگانی که برای اسلام و انقلاب تمام هستی خود را در طبق اخلاص نهادند؛ ارج می‌نهیم و همچنین یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافعین حرم و سلامت و مدافعان حریم خانواده اسلام و ایران را گرامی می‌داریم.

محمدبیگی درباره بیانیه گام دوم انقلاب تصریح‌ کرد: این بیانیه چندین مرحله دارد که مهمترین آن خروج کشور از مشکلات اقتصادی است که در این راستا طراحی یک نظام اقتصادی مبتنی بر بانکداری اسلامی و اقتصاد مقاومتی مهمترین گام ما در این سال‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: مرحله دوم ایجاد استحکام درونی در شبکه نیرو‌های انقلابی در کشور است که می‌تواند زمینه‌‌ساز یک دولت اسلامی جوان و انقلابی باشد و از طرفی به نظر می‌رسد که مردم در انتخابات 1400 باید حماسه دیگر بیافرینند و با یک شور و شعور انقلابی یک رئیس جمهور اسلامی و انقلابی را انتخاب کنند تا نظام اجرایی کشور وارد مرحله جدیدی در استحکام خدمت رسانی به مردم شود.

این مقام مسئول در پایان گفت: گام‌های بعدی قطعا با رعایت ادب اسلامی در کلیه مراودات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، گفت‌وگوها و تعامل‌هاست و همان طور که رهبر انقلاب، شرط صدور انقلاب و پایه‌سازی تمدن جهان اسلام را رعایت ادب اسلامی معرفی می‌کنند لذا رعایت آداب اسلامی و فضیلت‌های اخلاقی مطمئنا منجر به صدور انقلاب و عالم‌گیر شدن خورشید اسلام در سراسر جهان خواهد شد.

انتهای/

 

https://www.dana.ir/1706888
ارسال نظر
نظرات