شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/11/23 شناسه خبر: 1707126
دبیرکل مجمع جوانان کشور:

جوانان، میدان دار عبور از تنگناها و پیچ های تاریخی هستند/خانه جوانان استان اردبیل احداث می شود

جوانان، میدان دار عبور از تنگناها و پیچ های تاریخی هستند/خانه جوانان استان اردبیل احداث می شود
راشد از احداث خانه جوانان استان اردبیل خبرداد و گفت: مساعدت در احداث خانه جوانان استان اردبیل تنها دستاورد سفر وزیر ورزش و جوانان در حوزه جوانان به استان اردبیل بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ راشد پرستار دبیرکل مجمع جوانان در گفتگو با سبلان ما به تشریح دستاوردهای سفر وزیر ورزش و جوانان پرداخت و گفت: در چهل و دومین سالروز انقلاب اسلامی ، سفر دکتر سلطانی فر به استان اردبیل و افتتاح ۷ پروژه استانی تنها هدیه وزیر ورزش و جوانان به اردبیل، دستور وزیر در پاسخ به نامه مجمع جوانان اردبیل در زمینه احداث خانه جوانان، اختصاص زمین و تخصیص اعتبار با همکاری استاندار اردبیل بود.

 پرستار در ادامه سخنان خود به جلسه ای که در پاویون فرودگاه اردبیل تشکیل شد اشاره کرد و گفت: در این جلسه مطالبه عموم جوانان استان یعنی عدم وجود خانه جوانان استان اردبیل  مطرح شد.

وی افزود: در این نشست با تشریح فضای موجود اردبیل و اعلام استیجاری بودن اماکن مربوط به جوانان، توانمندی های جوانان استان تشریح و عنوان شد، شایسته نیست با وجود نخبگان جوان ، اردبیل خانه جوانانی نداشته باشد.

دبیرکل مجمع جوانان تصریح کرد: دستور مساعدت وزیر ورزش و جوانان به نامه مجمع جوانان و اختصاص مکان ثابت و دائمی برای خانه جوانان استان اردبیل تنها دستاورد سفر وزیر ورزش و جوانان به استان اردبیل در حوزه جوانان بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تبیین اهمیت دهه مبارک فجر  پرداخت و گفت: دهه فجر در واقع یادآورخاطرات فراموش نشدنی از همبستگی ملی مردم ایران، بخصوص جوانان انقلابی و ولایی در جهت سرنگونی نظامی خودکامه و مستبد به رهبری امام خمینی ره و  تأسیس جمهوری اسلامی است

پرستار گفت: انقلاب اسلامی ایران با اعتماد و میدان دادن به جوانان شکل گرفت و با حضور و میدان داری جوانان از تنگناها و پیچ های تاریخی عبور کرده و همچنان محکم و استوار است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707126
ارسال نظر
نظرات