شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1399/11/23 شناسه خبر: 1707137
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان:

کمک مومنانه کانون پرورش فکری در قالب نوشت‌افزار در مناطق محروم توزیع می‌شود

کمک مومنانه کانون پرورش فکری در قالب نوشت‌افزار در مناطق محروم توزیع می‌شود
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با بیان اینکه کمک مومنانه این کانون در قالب نوشت‌افزار است، گفت: این بسته‌ها در اختیار کتابرسان‌های سیار قرار داده می‌شود تا برای اعضای کانون در مناطق محروم و کم‌برخوردار توزیع کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا نوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: کتابرسان‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که جهت اجرای برنامه به روستاهای محروم و مناطق کم‌برخوردار اعزام می‌شوند، بسته‌های نوشت‌افزار را در بین کودکان و نوجوانان عضو کانون توزیع می‌کنند.

وی با بیان اینکه بسته‌های مومنانه شامل 4 جلد دفتر و 4 عدد مداد است، خاطرنشان کرد: اکنون به دلیل اینکه مدتی است کتابرسان‌ها به دلیل شرایط کرونایی تعطیل هستند، بسته‌ها در اختیار مراکز کانون در شهرستان‌ها قرار گرفته است.

نوری افزود: این بسته‌ها در اختیار مراکز کانون در شهرستان‌ها قرار گرفته تا زمانی که بازگشایی و فعالیت کانون‌ها آغاز شد جهت توزیع در اختیار کتابرسان‌های سیار قرار گیرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با بیان اینکه تعدادی از این بسته‌ها نیز در اختیار نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گرفته است، گفت: تعدادی از این بسته‌ها تحویل شده تا در بین خانواده‌های کم‌بضاعت و کودکان و نوجوانان جامعه هدف خود توزیع کنند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون مراکز کانون در تمام شهرستان‌ها دایر است، اظهار داشت: البته مراکز، بدون پذیرش عضو، دایر هستند.

نوری خاطرنشان کرد: همکاران در مراکز حضور دارند و هم فعالیت‌های عمومی و هم کارگاه‌های تخصصی به صورت برخط (آنلاین) انجام می‌شود اما اعضای کانون به صورت حضوری در مراکز، پذیرش نمی‌شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707137
ارسال نظر
نظرات