شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/11/23 شناسه خبر: 1707144
با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور؛

بهره‌برداری از دو مرکز درمانی تخصصی در خراسان شمالی

بهره‌برداری از دو مرکز درمانی تخصصی در خراسان شمالی
مرکز درمان بیماران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی در بجنورد و بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) در اسفراین امروز با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، پیش از ظهر امروز دو مرکز درمانی اختصاصی بیماران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی  در بجنورد و بیمارستان تخصصی زنان و زایمان حضرت زینب (س) در اسفراین به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

 فاطمه هاشمی، رئیس بنیاد بیماران خاص کشور در این آئین بیان داشت: بیمارستان تخصصی زنان و زایمان اسفراین با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان در مساحت سه هزار متری و با ۶۸ تخت بیمارستانی است که با همت خیران و دولت به بهره برداری رسید.

 وی همچنین ادامه داد:  مرکز درمانی تخصصی بیماران خاص بجنورد نیز  با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال ساخته شده و دارای بخش های دیالیز، شیمی درمانی، تالاسمی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، رادیولوژی، داروخانه و کلینیک های تخصصی است.

هاشمی افزود: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت چهارهزار و ۴۴۶ متر مربع با زیربنای چهار هزار و ۲۰۰ متر‌ ایجاد شده است.

وی در انتها گفت: این مراکز با هزینه دولتی و حضور فعال خیرین ساخته شده و امیدواریم در آینده نزدیک بزرگ‌ترین مرکز تخصصی درمان سرطان کشور نیز افتتاح شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707144
ارسال نظر
نظرات