شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1399/11/23 شناسه خبر: 1707156
وزیر بهداشت:

ایران طی چند ماه آینده صادرکننده واکسن خواهد بود

ایران طی چند ماه آینده صادرکننده واکسن خواهد بود
سعید نمکی گفت: در دو سه ماه آینده ایران به یکی از قطب‌های بسیار مهم واکسن سازی کرونا در منطقه تبدیل خواهد شد و یکی از صادرکنندگان واکسن کرونا در جهان خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، پیش از ظهر امروز سعید نمکی، وزیر بهداشت در مراسم ویدیو کنفرانسی بهره برداری از مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق مختلف کشور با اشاره به اینکه سال سنگینی  در رابطه با بیماری کرونا بر ما گذشت، اظهار داشت: با تمام مشکلات پیش رو توانستیم دو هزار و ۵۰۰ تخت آی سی یو و صدها تخت در کشور راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ما این بود که هیچ بیماری پشت در بیمارستان نماند، گفت: امیدوارم بتوانیم تا اردیبهشت ماه با اندکی حمایت بیشتر این یک هزار و ۴۰۰ پروژه‌ای که تا سال ۱۴۰۰ قول دادیم را افتتاح کنیم.

وزیر بهداشت بیان کرد:  پروژه‌های بهداشتی و درمانی هر هفته در نقطه‌ای کشور راه اندازی و افتتاح می‌شود و یک هزار و ۴۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی تا اردیبهشت سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: در دو سه ماه آینده ایران به یکی از قطب‌های بسیار مهم واکسن سازی کرونا در منطقه تبدیل خواهد شد و یکی از صادر کنندگان واکسن کرونا در جهان خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707156
ارسال نظر
نظرات