شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1399/11/24 شناسه خبر: 1707338
قابل توجه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در قزوین؛

فوت بیمار کرونای انگلیسی در آبیک و برگزاری مسابقات آفرود!/ نمازجمعه تعطیل، اما تجمع ورزشی برگزار شد

فوت بیمار کرونای انگلیسی در آبیک و برگزاری مسابقات آفرود!/ نمازجمعه تعطیل، اما تجمع ورزشی برگزار شد
مسابقات چند جانبه آفرود در شرایطی به میزبانی قزوین درحال برگزاریست که متاسفانه شب گذشته خبر شناسایی و فوت مرد آبیکی مبتلا به کرونای انگلیسی توسط دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ مسابقات چند جانبه آفرود امروز(24بهمن) به میزبانی قزوین درحال برگزاریست.

این در حالی است که متاسفانه با اینکه شب گذشته خبر شناسایی و فوت مرد آبیکی مبتلا به کرونای انگلیسی توسط دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام شد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی با تکرار هشدارها خواستار اعمال محدودیت‌های سابق شد.

گویا فقط این محدودیت و ممنوعیت شامل حال نمازجمعه‌های قزوین و مراسم مذهبی هیئات شد و خبر عدم برگزاری نمازجمعه‌ها در سراسر استان اعلام شد.

متاسفانه صبح امروز شاهد برگزاری رقابت‌های چند جانبه آفرود با شرکت ۴۵راننده از ۹ استان به میزبانی منطقه مینودر قزوین هستیم.

این رقابت‌ها در دو کلاس بالا و کمتر از ۳۵۰۰ سی سی درحال برگزاریست و عامل گلایه بسیاری از شهروندان قزوینی در برپایی تجمعات مردمی شده است؛ اما تاکنون هیچ تذکری از سوی مسئولان استان قزوین برای ممانعت از برگزاری این تجمع ورزشی صورت نگرفته است.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1707338
ارسال نظر
نظرات