شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1399/11/25 شناسه خبر: 1707570
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:

باید در انتصاب افراد بیشتر دقت کرد/ دید جناحی عامل نادیده گرفتن تخصص و تعهد

باید در انتصاب افراد بیشتر دقت کرد/ دید جناحی عامل نادیده گرفتن تخصص و تعهد
جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در انتصاب افراد بیشتر دقت کرد، گفت: دید جناحی عامل نادیده گرفتن تخصص و تعهد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد صالح جوکار در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اتفاقات اخیر در استان و برکناری برخی مدیران دولتی، گفت: برای انتصاب مدیران در دستگاه‌های دولتی باید نهایت دقت انجام گیرد و افرادی که دارای سوابق مسئولیتی بالا و کارآمد بودند و مشکل هم نداشتند، به دور از گرایشات سیاسی انتخاب شوند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در زمان انتصاب افراد در مسئولیت‌های دولتی باید دقت لازم را داشته باشیم، اضافه کرد: وقتی بحث‌های سیاسی و جناحی پیش می‌آید یا مسائلی از قبیل اینکه برخی افراد و اشخاص در ستادهای انتخاباتی فعالیت داشتند، متأسفانه این مسائل اجازه بررسی و کارشناسی نسبت به سوابق و مدیریت آنها داده نمی‌شود و با به‌کارگیری آنها سبب می‌شود که مشکلاتی به وجود آید.

وی اضافه کرد: زمانی که افرادی در سمت‌های اجرایی قرار می‌گیرند و بعضاً با مشکلات مالی و دیگر مسائل مواجه می‌شوند، به اعتماد مردم خدشه وارد می‌شود.

جوکار خاطرنشان کرد: بسیاری از مدیران باتجربه، کاردان و پاکدست هستند که متأسفانه با اقدامات تعدادی از مدیران مشکل‌ساز، عملکرد مثبت و مناسب آنها نیز زیر سؤال می‌رود که باید نهایت توجه در انتصاب افراد صورت گیرد.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/1707570
ارسال نظر
نظرات