شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 08:57 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1707650
کارشناس مسائل سیاسی:

اقدام هتاکانه در روز ۲۲ بهمن، فرصت مظلوم نمایی را به دولت داد

اقدام هتاکانه در روز ۲۲ بهمن، فرصت مظلوم نمایی را به دولت داد
برزگر گفت: با اقدام توهین آمیز عده‌ای معدود در روز 22 بهمن، زمینه برای مظلوم نمایی دولت فراهم شد و دولت از این فرصت نهایت استفاده را می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد برزگر کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اقدام برخی از افراد در روز 22 بهمن و شعار دادن آنها علیه رئیس جمهور گفت: مقام معظم رهبری در روز ولادت حضرت زهرا(س) در دیداری که به صورت ویدئوکنفرانس با مردم داشتند فرمودند بداخلاقی، بدزبانی و بدگویی باید جمع شود مخصوصا از تریبون‌هایی که منتسب به جریان حزب اللهی و انقلابی است نباید توهین و بد زبانی اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: اقدام این افراد در روز 22 بهمن از چند جهت اقدام خوبی نبود، یکی از جهت اعتقادی و اخلاقی است، از نظر اخلاقی هر چند اختلاف سلیقه فکری و سیاسی با دولت وجود داشته باشد این اقدام که در جمعی شعار توهین علیه رئیس جمهور رسمی کشور داده شود اقدام درستی نیست و هیچ عالم دینی و عالم اخلاقی این اقدام را تایید نمی‌کند.

برزگر تصریح کرد: مراسم 22 بهمن مراسم ملی است نباید رنگ ملی و حزبی به خود بگیرد و توهین به رئیس جمهور رسمی کشور موجب می‌شود از نظر سیاست خارجی، رسانه‌های بیگانه از این آب گل الود ماهی بگیرند و وجهه کشور آسیب ببیند.

این کارشناس سیاسی گفت: از نظر سیاست داخلی نیز حتی اگر نگاه حزبی داشته باشیم باز هم این اقدام در روز 22 بهمن، آب به آسیاب رقیب ریختن بود و با اقدام توهین آمیز عده‌ای معدود در روز 22 بهمن، زمینه برای مظلوم نمایی دولت فراهم شد و دولت از این فرصت نهایت استفاده را می‌کند و گل به خودی بسیار بزرگ بود.

وی تصریح کرد: این اقدام به نفع جریان انقلابی نبود و برخی در آستانه انتخابات به دنبال چنین اتفاقاتی هستند تا فضای سیاسی کشور را تحت تاثیر قرار دهند و مظلوم نمایی کنند.

انتهای پیام/

 

 

 

https://www.dana.ir/1707650
ارسال نظر
نظرات