شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1707880
سرپرست شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان خبر داد؛

اهدای ۱۰۷ میلیون تومان تجهیزات پزشکی توسط خانواده بجنوردی

اهدای ۱۰۷ میلیون تومان تجهیزات پزشکی توسط خانواده بجنوردی
رضاعلی یوسفی از اهدای تجهیزات پزشکی توسط خانواده خیر بجنوردی به یکی از مراکز درمانی رازوجرگلان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا علی یوسفی سرپرست شبکه بهداشت و درمان رازوجرگلان در گفتگو با عصر اترک گفت: خانواده ای بجنوردی به نیت پدر مرحومشان، تعدادی از اقلام پزشکی مورد نیاز مرکز خدمات جامع سلامت غلامان در شهرستان راز و جرگلان را به ارزش ۱۰۷میلیون تومان خریداری و در مراسمی تحویل این مرکز دادند.

یوسفی اقلام خریداری شده را شامل دستگاه اکتروشوک، دستگاه الکتروکاردیوگراف، دستگاه سونیکیده، اتو کلاو ۲۵۰ لیتری، دستگاه ساکشن، ترازوی کودک، فشارسنج، پالس اکسی متر،ترازوی دیجیتال، ویلچر، الکل پاش الکترونیکی چشمی و کپسول آتش نشانی سه کیلویی عنوان کرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان همچنین اظهار کرد: در سال ۹۹ کمک های  دیگری نیز به مراکز درمانی از طرف خیران انجام شده است که از جمله ۱۲ میلیون تومان خرید لوازم پزشکی به مرکز درمانی دهستان  راستقان و همچنین خرید دما سنج به خانه های بهداشت در دهستان حصارچه به تعداد پنج دماسنج به ارزش شش میلیون تومان بوده است.

وی واریز مبلغ ده میلیون تومان دیگر به حساب شبکه بهداشت و درمان شهرستان رازوجرگلان از سوی خیران  به منظور خرید  لوازم پزشکی از دیگر کمک های خیرین برشمرد.

یوسفی خاطرنشان کرد: خیران مبالغ اهدایی را از طریق مجمع خیرین سلامت به حساب خیرین سلامت استان  واریز کنند تا این مجمع نیز مبلغ را دو برابر کرده و خرید تجهیزات انجام شود و کمک ها دو برابر شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707880
ارسال نظر
نظرات