شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1707933
پاسخ وزیر نیرو به نماینده دشتستان؛

نهایت تعامل در تعیین آب‌بهای کشاورزان صورت می‌گیرد

نهایت تعامل در تعیین آب‌بهای کشاورزان صورت می‌گیرد
در پی پیگیری‌های نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی برای تثبیت آب‌بهای کشاورزان این شهرستان، وزیر نیرو در نامه‌‌ای اعلام کرد: نهایت تعامل در تعیین آب‌بهای کشاورزان صورت می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ رضا اردکانیان در نامه‌ای که به مجلس فرستاده نوشته است: بازگشت به نامه دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم  دشتستان در مجلس در خصوص اصلاح قیمت بالای آب‌بهای زمین‌های زراعی و نخیلات استان بوشهر و تثبیت قیمت سال قبل به استحضار می‌رساند تعرفه آب‌بهای کشاورزی پس از استعلام از جهاد کشاورزی استان در خصوص عملکرد محصول در واحد سطح،‌ قیمت پای مزرعه یا قیمت تثبیتی محصولات و با توجه به نیاز آبی محصولات بر مبنای ستاد ملی آب تعیین می‌شود.

به منظور حمایت از محصولات استراتژیک و رعایت شرایط اقتصادی و معیشتی باغداران و کشاورزان منطقه، نسبت به کاهش تعرفه به میزان حدود ۴۰ درصد برای محصولات زراعی و نخیلات اقدام کرده است.

شرکت سهامی آب منطقه‌ای بوشهر نهایت تعامل را با بهره‌برداران خود در تعیین آب‌بها داشته و بر اساس هماهنگی انجام شده با شرکت مذکور، امکان تقسیط صورت‌حساب‌های صادر شده نیز فراهم شده است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1707933
ارسال نظر
نظرات