شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1707942
جزئیات رفتن شریعتی از استانداری خوزستان:

تازه‌ترین خبرها از حکم انتصاب شریعتی/ گزینه غیربومی استاندار خوزستان می‌شود

تازه‌ترین خبرها از حکم انتصاب شریعتی/ گزینه غیربومی استاندار خوزستان می‌شود
ظهر امروز حکم رئیس جمهور برای انتصاب غلامرضا شریعتی به عنوان «رئیس سازمان ملی استاندارد ایران» منتشر شد همچنین از علی حسین حسین زاده، معاون سیاسی، اجتماعی به عنوان گزینه سرپرستی استانداری خوزستان نامبرده شده و هنوز قطعی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، از روز گذشته و امروز خبرهایی درخصوص انتصاب استاندار جدید خوزستان و پست گرفتن استاندار فعلی در تهران، سرتیتر برخی رسانه ها و کانال های خبری شده است.

برخی از این رسانه ها از صدور حکم غلامرضا شریعتی استاندار فعلی خوزستان به عنوان رییس سازمان استاندارد کشور، خبرداده اند.
 
در برخی محافل سیاسی و رسانه ای نیز نظر سنجی هایی برای صندلی ریاست استانداری در فضای  منتشر کرده اند، برخی رسانه ها نیز نوشته اند: بر اساس اخبار واصله در صورت قطعی شدن انتصاب غلامرضا شریعتی به عنوان مدیرعامل سازمان ملی استاندارد، یکی از گزینه هایی که در وزارت کشور از آن به عنوان استاندار بعدی خوزستان نام برده میشود قاسم سلیمانی دشتکی استاندار فعلی ایلام است.
 
پیش از این نیز خبرهایی مبنی بر انتصاب شریعتی به عنوان رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور رسانه ای شده بود که نشان از نگاه دولت روحانی برای پست کشوری دادن به وی است.
 
روز گذشته غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حاشیه آیین بهره‌برداری از فاز نخست مسیر کمربندی پل ششم اهواز در جمع خبرنگاران، در پاسخ به خبر انتصابش به عنوان رییس سازمان استاندارد کشور، اظهار داشت: درباره انتصابم در این سازمان صحبت‌ و بلکه یک مرحله فراتر از صحبت صورت گرفته است.
 
وی افزود: تصمیم گیری در این باره با رییس جمهوری است و هر کجا که دستور بدهند خدمت می‌کنم، من به خدمتگزاری مردم افتخار می‌کنم و هر جا که باشم خدمتگزار مردم هستم.
 
شریعتی با بیان اینکه همه کشور به خوزستان دین دارد، اضافه کرد: اصل خدمت به جمهوری اسلامی است و هر جا که باشم خودم را خوزستانی می‌دانم و قلبم برای اهواز و همه شهرهای استان می‌تپد.
 
وی همچنین از توضیح درباره زمان صدور حکم انتصابش خودداری کرد.
 
صبح امروز نیز در کانال های تلگرامی و اخبار غیر رسمی خبر از  حکم رئیس جمهور برای انتصاب غلامرضا شریعتی به عنوان «رئیس سازمان ملی استاندارد ایران» منتشر شد همچنین از علی حسین حسین زاده ،معاون سیاسی،اجتماعی به عنوان گزینه سرپرستی استانداری خوزستانـ نامبرده شده و هنوز قطعی نیست .
 
خبر رفتن شریعتی از استانداری خوزستان و انتصاب به عنوان رییس سازمان استاندارد از چند روز پیش در فضای مجازی مطرح شده اما استاندار خوزستان و روابط عمومی استانداری تاکنون به پرسش‌ها پاسخ قطعی نداده‌اند.
 
غلامرضا شریعتی در خرداد ۹۵ به عنوان استاندار خوزستان منصوب شد. پیش از این نیز چند بار شایعه برکناری و یا رفتن شریعتی مطرح شده بود که از جمله آنها انتصاب به عنوان رییس جمعیت هلال احمر بوده است.
 
خرداد ماه ۹۹، یک منبع آگاه در وزارت کشور نیز شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر برکناری شریعتی را رد کرده بود.
 
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1707942
ارسال نظر
نظرات