شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 08:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708020
رئیس کل دادگستری استان زنجان خبر داد؛

تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مسئولان کشور/ صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام این مسئول جای تأسف دارد

تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مسئولان کشور/ صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام این مسئول جای تأسف دارد
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در پی صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام یکی از مسئولان کشور در زنجان پرونده قضائی در دادسرای زنجان علیه وی تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حجت الاسلام صادقی نیارکی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته گذشته یکی از مسئولان کشور در زنجان صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام ایراد نمودند که بلافاصله مستندات جمع آوری و با فوریت علیه این مسئول پرونده قضائی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید در مسیر و خط انقلاب قرا بگیرند و کسی نمی تواند با صحبتهای خود انقلاب و نظام را زیر سئوال ببرد افزود: آنچه که هفته گذشته در زنجان اتفاق افتاد و یکی از مسئولان کشور صحبتهای نادرست و خلاف سیاستهای نظام داشتند، جای تأسف دارد.

صادقی نیارکی اظهار کرد: انقلاب ما مردمی، اسلامی و بر پایه ارزش های و باورهای دینی مردم بوده است، در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وظیفه همه تحکیم پایه های نظام و انقلاب است همه ما باید در این راه تلاش کنیم نه اینکه با صحبتهای نسنجیده ارزشهای نظام و انقلاب را زیر سئوال ببریم.

رئیس شورای قضائی استان زنجان اظهار کرد: با توجه به اینکه رسیدگی به اتهامات این گونه مقامات در صلاحیت دادسرای تهران است، پرونده با عدم صلاحیت به مرجع مذکور جهت رسیدگی ارسال شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1708020
ارسال نظر
نظرات