شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:30 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1708033
فرصت یک هفته‌ای استاندار قزوین به مدیران؛

موانع پیش روی پروژه‌های جهش تولید در قزوین بررسی و رفع شود

موانع پیش روی پروژه‌های جهش تولید در قزوین بررسی و رفع شود
هدایت الله جمالی پور گفت: موانع استانی پیش روی پروژه‌های جهش تولید باید ظرف یک هفته بررسی و رفع شود و موانع کشوری نیز با حضور در مرکز، پیگیری و مرتفع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ هدایت الله جمالی پور ظهر امروز(یکشنبه) در نشست بررسی روند پیشرفت پروژه‌های جهش تولید که با حضور نماینده نهاد ریاست جمهوری در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: باید همه تلاش‌ها برای تحقق طرح‌های اشتغال‌زایی به کار گرفته و به منظور تحقق به موقع این طرح‌ها باید تخصیص اعتبارات ملی و استانی با جدیت دنبال شود.

وی افزود: در سال جهش تولید و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان قزوین را به عنوان یک اولویت اساسی دنبال و پیگیری می‌کنیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی قزوین تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا واحدهای تولیدی این استان بتوانند در این شرایط سخت به حیات خود ادامه دهند و در عرصه تولید کشور نقش آفرین باشند.

وی با اشاره به حمایت دولت از تولید کنندگان داخلی گفت: دولت از همه ظرفیت‌ها در رفع موانع تولید و سرمایه گذاری استفاده می‌کند و کارگروه رفع موانع تولید کمک شایانی را در رفع موانع تولید در این استان قزوین داشته است.

جمالی پور تاکید کرد: عزم همه مدیران بانکی و اجرایی تکمیل پروژه‌های جهش تولید است تا شعار سال و فرامین رهبری در حوزه حمایت از تولید تحقق پیدا کند.

وی با بیان اینکه قانون فصل الخطاب است، تصریح کرد: باید از ظرفیت‌های لازم و قانونی در جهت حمایت از تولیدکنندگان بهره حداکثری برد و هیچ طرح جهش تولیدی در قزوین نباید به دلیل موانع استانی تعطیل و کند شود؛ در غیر این صورت مدیر دستگاه مربوطه باید پاسخگو باشد.

استاندار قزوین در پایان گفت: موانع استانی پیش روی پروژه‌های جهش تولید باید ظرف یک هفته بررسی و رفع شود و موانع کشوری نیز با حضور در مرکز پیگیری و مرتفع خواهد شد و تعهدات استان قزوین در تفاهم‌نامه جهش تولید باید هرچه زودتر عملیاتی شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1708033
ارسال نظر
نظرات