شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1399/11/26 شناسه خبر: 1708044
مسئول گروه‌های جهادی بسیج سازندگی ‌استان:

۳۶۰صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زا در قزوین راه‌اندازی شد/ فعالیت ۵۵۰ گروه جهادی در قالب طرح شهید سلیمانی

۳۶۰صندوق قرض‌الحسنه اشتغال‌زا در قزوین راه‌اندازی شد/ فعالیت ۵۵۰ گروه جهادی در قالب طرح شهید سلیمانی
سید محمدرضا بحرانی گفت: ۵۵۰گروه جهادی در قالب تیم‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی فعالیت دارند که آماده ارائه خدمات به مردم استان قزوین به ویژه بیماران کرونایی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سید محمدرضا بحرانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین با اشاره به ارائه تسهیلات بسیج سازندگی جهت اشتغال‌زایی اظهار کرد: حدود ۳۶۰صندوق قرض الحسنه اشتغال‌زا در شهرها و روستاهای سطح استان قزوین راه‌اندازی شده که حدود ۱۸هزار و ۶۰۰نفر عضو این صندوق‌ها هستند.

وی افزود: تاکنون حدود ۱۱ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و هزار و ۱۰۰شغل خرد و کلان توسط اعضای صندوق‌های اشتغال‌زا در سطح استان قزوین ایجاد شده است.

مسئول گروه‌های جهادی بسیج سازندگی استان قزوین تصریح کرد: با توجه به تلاش‌های صورت گرفته تاکنون در حوزه صندوق‌ها از ۱۵میلیون تومان تا ۱۰۰میلیون به کسانی که عضو صندوق بودند برای اشتغال‌زایی در حوزه‌های مختلف تسهیلات ارائه شده است.

اجرای ۴۴۶پروژه محرومیت زدایی و عمرانی در استان قزوین

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی انجام شده عنوان کرد: ۴۴۶ پروژه محرومیت‌زدایی و عمرانی توسط گروه‌های جهادی آغاز شده و در حال انجام است که از جمله آن می‌توان به پروژه ساخت بهگانه رود اشاره کرد که توانسته راه ۱۸روستای این منطقه را تسهیل شد.

بحرانی بیان کرد: پروژه‌های عمرانی احداث پل بهگانه رود براساس شناسایی گروه‌های جهادی و جهادگران بسیج سازندگی ساخته شد همچنین مخزن آب چناسک که چندی پیش به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: ساخت و مرمت خانه‌های محروم که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند هم در برنامه بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی قرار دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اقدامات جهادی انجام شده برای کمک به آسیب‌دیدگان کرونا گفت: در این راستا ۵۵۰گروه جهادی در قالب تیم‌های حمایتی، مراقبتی و نظارتی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی فعال کردیم به طوریکه آماده ارائه خدمات به مردم استان قزوین به ویژه بیماران کرونایی که این روزها با دشواری‌های بی‌شماری مواجه هستند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1708044
ارسال نظر
نظرات