شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708183
یادداشت؛

استعفاباران در تیم فوتبال شهیدقندی یزد

استعفاباران در تیم فوتبال شهیدقندی یزد
بعد از استعفای سرمربی شهیدقندی یزد، خبر رسیده که مدیرعامل این تیم نیز از سمت خود استعفا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، بعد از کسب نتایج دور از انتظار و فرار شهیدقندی یزد از شکست خانگی به لطف دو گل دقایق پایانی مقابل اترک بجنورد استعفای مظاهری سرمربی تیم اعلام شد و درحالی‌که وضعیت سرمربی تیم اعلام نشده، به نقل از یک رسانه، مدیرعامل تیم از حضور در هیات مدیره و مدیرعاملی اعلام استعفا می‌کند.

نکته اول اینکه باشگاه شهیدقندی شاید تشکیل هیات مدیره باشگاه را جدی نگرفته بود که خود مدیرعامل به‌عنوان عضوی از هیات مدیره ۳ نفره باشد. دوم اینکه در شرایط حاضر بلافاصله باید تشکیل جلسه دهد، حمایت، عدم حمایت، تغییر یا هرگونه دیدگاه خود را نسبت به سرمربی و مدیرعامل به افکار عمومی اعلام کند. البته اضافه شدن حمید آسیابانپور خوش‌نام سرمربی تیم یزدلوله به‌عنوان عضو هیات مدیره هم باید دید قانونی است یا خیر.

هر چند مطرح کردن استعفای مدیرعامل در شرایط کنونی با چه هدفی مطرح می‌شود مشخص نیست. از طرف دیگر واضح است پذیرش استعفای مدیرعامل در آستانه بازی پنجشنبه اشتباه بزرگ و پاک کردن صورت مسئله است و دردی را دوا نمی‌کند. هرچند گاهی یک شوک می‌تواند تیم را از وضعیت کنونی خارج کند. هنوز هفته هشتم است و فرصت بسیار.

این تیم آمده تا خاطرات خوب فوتبالی را برای مردم رقم بزند. نه برای یک سال. دو سال. بلکه برای مدت مدید. همه را از خود بدانیم، تیم متعلق، به شخص، اشخاص و دسته معدودی نیست. پس انتقادها را بپذیریم. رونق و موفقیت فوتبال و تیم شهیدقندی باعث خوشحالی همه دوست داران فوتبال و این تیم است. اگر کسی بگوید از ۸ بازی، کسب ۱ برد، ۴ تساوی و ۳ باخت نتیجه ضعیفی نیست، مسلم بدانیم که از دوستان فوتبال و تیم نیست.

امید حسین مرشدی

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708183
ارسال نظر
نظرات