شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708299
یک کارشناس اقتصادی و سیاسی:

دولت با اخراج متدینین از بدنه دستگاه های دولتی زمینه ارتکاب جرم را زیاد کرد/اعتراض به وعده های عمل نشده، حق مسلم مردم

دولت با اخراج متدینین از بدنه دستگاه های دولتی زمینه ارتکاب جرم را زیاد کرد/اعتراض به وعده های عمل نشده، حق مسلم مردم
عبدالمجید شیخی گفت: به کسانی که علیه دولت شعار دادند توصیه می کنیم حتما طوماری جمع کنند و علیه هزاران دروغی که رئیس جمهور به مردم گفتند شکایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، عبدالمجید شیخی، اقتصاددان ایرانی در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، گفت: به کسانی که علیه دولت شعار دادند توصیه می کنیم حتما طوماری جمع کنند و علیه هزاران دروغی که رئیس جمهور به مردم گفتند شکایت کنند.

وی افزود: بعد از ترامپ رئیس جمهوری دروغگوتر از حسن روحانی نیست و توصیه می کنیم که منتقدان هم علیه دروغ های دولت شکایت کنند و پرونده را به دادسرا ارجاع دهند.

اقتصاددان ایرانی گفت: دولت در حال غرق شدن است و سعی دارد به هر نحو ممکن به چیزهایی متوسل شود و خود را نجات دهد.

شیخی تاکید کرد: برای نمونه  لایحه بودجه ضدتوسعه و متکی به قرض و ایجادبدهی ها برای دولت آینده و تحویل زمین سوخته به دولت آینده است.

تحلیل گر ایرانی گفت: شکایت از کسانی هم که شعار دادند یک راه دیگر دولت است که متوسل شود و خود را از غرق شدن نجات دهد، اما باید بدانیم که حق مردم است که به کسی که به انها هزاران وعده و وعید داده و عمل نکرده اعتراض کنند.

این کارشناس اقتصادی افزود: وقتی سخنان رئیس جمهوری با اجرا 180 درجه فرق داشته باشد و دقیقا هر چه عنوان می کند دروغ است دور از انتظار نیست که مردم چنین واکنشی نشان دهند.

شیخی با تاکید بر اینکه حق مردم است که تظاهرات کنند گفت: باید سعی کنند در اعتراض هتک حرمت صورت نگیرد و معیارهای قرآنی رعایت شود هر چند در قران بارها تاکید شده مرگ بر کسانی که حقیقت را می پوشانند و این رئیس جمهور حقیقت را پوشاند و 9 شرط برجام را زیر پا گذاشت و تمرد و هتک حرمت در جامعه کرد.

وی با اشاره به اخراج متدینین از بدنه دستگاه های دولتی گفت: دولت با این کار زمینه ارتکاب جرم را زیاد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1708299
ارسال نظر
نظرات