شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:25 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708377
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ابرکوه اعلام کرد

تأمین ۲۵سری جهیزیه ویژه زوجین نیازمند شهرستان ابرکوه

تأمین ۲۵سری جهیزیه ویژه زوجین نیازمند شهرستان ابرکوه
ابرقویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ابرکوه از تأمین 25 سری جهیزیه ویژه زوجین نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مهدی ابرقویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ابرکوه پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های یزد، تفت، بافق دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد که در حسینیه آقا برگزار شد، گفت: از زمان اعلام برگزاری دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد، 8 کمیته در شهرستان ابرکوه برای برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های این کنگره تشکیل شد.

وی با تأکید بر اینکه توجه به محرومین از اصلی‌ترین محورهای برگزاری برنامه‌های این کنگره در شهرستان ابرکوه بود، اضافه کرد: تهیه 25 سری جهیزیه و اهدای آن بین زوجین نیازمند شهرستان ابرکوه یکی از اقدامات انجام گرفته تا این لحظه است.

ابرقویی از دیگر اقدامات کمیته‌های کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان ابرکوه را بهسازی و نوسازی منزل 23 نفر از خانواده‌های محروم اعلام کرد و اظهار داشت: در طول ماه‌های گذشته و در مناسبت‌های مختلف بیش از 10 هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند، توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ابرکوه به تهیه و توزیع 30 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان اشاره کرد و گفت: عمده این غذاهای گرم بین خانواده‌هایی توزیع شد که در جریان سیل ابرکوه با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده بودند.

وی اهدای دو تن نان خشک، توزیع 5 هزار نان صلواتی بین نیازمندان، تهیه و توزیع 56 دست لباس ورزشی، ذبح 26 گوسفند قربانی به نیت شهدا، ذبح یک نفر شتر و اهدای خون توسط 1200 نفر را از دیگر اقدامات انجام شده توسط کمیته‌های هشت‌گانه در شهرستان ابرکوه اعلام کرد.

ابرقویی با اشاره به تألیف کتاب‌های مختلف در رابطه با شهدا در شهرستان ابرکوه، اظهار داشت: کتاب "حضور پر رنگ " در دو جلد ۵۰۰ صفحه‌ای، کتاب "سردار بی سنگر " روایت زندگی‌نامه سردار شهید سید رسول جلائی ابرقویی و همچنین کتاب زندگی‌نامه شهید ابراهیم موحد در اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان رونمایی خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ابرکوه با اشاره به تحریر ۷۵۶ مقاله دانش‌آموزی با موضوع شهدا در این شهرستان، گفت: ۶۰۰ مورد تولید محتوا با موضوع دفاع مقدس و شهدا در قالب کلیپ، نماهنگ، پوستر، عکس نوشته و خطاطی انجام و در فضای مجازی منتشر شده است.

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708377
ارسال نظر
نظرات