شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708392
فرماندار تفت:

پروژه‌های شهرستان تفت به نام شهدا احداث می‌شوند

پروژه‌های شهرستان تفت به نام شهدا احداث می‌شوند
نوکار فرماندار تفت گفت: از ابتدای سال در نظر گرفتیم تا پروژه‌های شهرستان تفت به نام شهدا احداث و به بهره‌برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، علیرضا نوکار پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های یزد، تفت، بافق دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد که در حسینیه آقا برگزار شد اظهار داشت: در شهرستان تفت با جلساتی که برگزار شد، بخشداران مکلف شدند تا به موازات اجرای برنامه‌ها در شهرستان و استان، آنها نیز پیگیر برگزاری هر چه بهتر این اقدامات در بخش‌های خود باشند.

فرماندار شهرستان تفت به برخی از اقدامات صورت گرفته در راستای کنگره 4 هزار شهید استان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: اهدای کتاب به کتابخانه توسط اداره ارشاد، نصب عکس شهد در مسیر تفت به یزد و داخل شهر، دیدار با خانواده 400 شهید شهرستان تفت، دیدار با رزمندگان دوران دفاع مقدس، احداث سالن ورزشی در روستای علی‌آباد تفت، مرمت 13 مسجد شهرستان تفت، تهیه و توزیع 13 سری جهیزیه بین زوجین نیازمند و احداث 7 خانه برای محرومین ازجمله اقدامات صورت گرفته در شهرستان تفت است.

وی خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان تفت، بیش از 4 هزار سبد معیشتی با کمک بسیجیان این شهرستان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

نوکار به برگزاری یادواره شهدای شهرستان تفت اشاره کرد و اظهار داشت: این یادواره به‌صورت حضوری و آنلاین و با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم تفت برگزار شد.

فرماندار شهرستان تفت در پایان گفت: از زمان اعلام برگزاری دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که طرح‌هایی که قرار است در شهرستان تفت به‌مانند سال‌های گذشته کلنگ زنی و احداث شود، به نام شهدا و سعیمان این است تا روز برگزاری اختتامیه کنگره این طرح‌ها آماده بهره‌برداری باشد.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/1708392
ارسال نظر
نظرات