شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:15 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708408
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت:

۴۰۰یتیم تفتی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

۴۰۰یتیم تفتی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند
آقایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت از تحت پوشش قرار گرفتن 400 یتیم در طرح محسنین در جریان کنگره 4 هزار شهید استان یزد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سید مصطفی آقایی ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های یزد، تفت، بافق دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد با اشاره به اینکه برنامه‌های کنگره از مهرماه در شهرستان تفت کلید خورد، گفت: باتدبیر فرمانده سپاه الغدیر استان یزد و ستاد مقابله با کرونا، این کنگره با هدف محرومیت‌زدایی و انجام فعالیت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کار خود را آغاز کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت با بیان اینکه در طرح سلامت 10 هزار بسته بهداشتی در بین شهروندان توزیع شد، اظهار داشت: در بحث حمایت از بیماران خاص در طرح "نذر زندگی " 40 نفر از افراد مبتلا به این بیماری‌ها تحت حمایت قرار گرفتند.

وی یکی دیگر از طرح‌های این کنگره را حمایت از کودکان بی‌سرپرست اعلام کرد و افزود: در این طرح 100 یتیم و در طرح محسنین نیز 300 نفر تحت پوشش قرار گرفتند.

آقایی با اشاره به اجرای طرح "شیفت ایثار " در شهرستان تفت، اذعان داشت: در این راستا که با همکاری اداره کار و کارخانه جات صورت پذیرفت، 400 شیفت ایثار انجام گرفت که بازهم شاهد این امر خواهیم بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت ذبح 110 گوسفند به نیت شهدا در سطح این شهرستان اشاره کرد و افزود: تمام این قربانی‌ها به‌صورت گوشت نذری بسته‌بندی و بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

وی اظهار داشت: توزیع 4 هزار بسته در طرح احسان فرهنگی، برگزاری 400 منبر صلواتی با حضور گروه‌های حوزوی، اهدای خون و پلاسما توسط 185 نفر، آزادی 4 زندانی شهرستان تفت در طرح "موسم پرواز "، دیدار با 350 خانواده شهید تفت در طرح "رسم شیدایی "، اهدای 400 جلد قرآن کریم به مراکز فرهنگی در طرح "پیمان جاودان "، مشاوره حقوقی به 310 نفر در طرح "یاوران عدالت "، چاپ 4 جلد کتاب در طرح "معرفت ایثار "، اهدای 1400 بسته غذایی به خانه سالمندان، برگزاری مراسم ازدواج برای 42 زوج در طرح "ازدواج آسان "، نصب تمثال 315 شهید شهرستان تفت در طرح "به نشانی شهید " و اهدای 400 جلد کتاب به کتابخانه ازجمله اقدامات انجام گرفته در راستای کنگره 4 هزار شهید استان یزد در شهرستان تفت است.

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708408
ارسال نظر
نظرات