شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:16 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708426
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد:

سایت جامع اطلاعات شهدای شهرستان بهاباد راه‌اندازی می‌شود

دهقان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد از راه‌اندازی سایت جامع اطلاعات شهدای شهرستان بهاباد در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، سعید دهقان ده جمالی پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های یزد، تفت، بافق دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد با بیان اینکه با چند رویکرد برای انجام فعالیت‌های کنگره وارد عمل شدیم، گفت: محرومیت‌زدایی و سازندگی و کمک مؤمنانه، استفاده حداکثری از فضای مجازی، افزایش نشاط مردم و توجه به نسل‌های سوم و چهارم انقلاب از رویکردهای ما در شهرستان بهاباد برای انجام فعالیت‌های اثربخش در کنگره 4 هزار شهید استان یزد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد با اشاره به اینکه با همکاری مسئولان شهرستان، 158 عنوان برنامه طرح‌ریزی‌شده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه 158 شهید در شهرستان بهاباد داریم، این برنامه‌ها نیز بر همین اساس تدوین‌شده که تاکنون 90 درصد آن انجام شده است.

وی به توزیع 16 هزار و 700 بسته معیشتی در شهرستان بهاباد اشاره کرد و افزود: به ازای هر شهید، 100 بسته بین نیازمندان شهرستان بهاباد توزیع شد.

دهقان ثبت خاطرات شهدا و رزمندگان شهرستان بهاباد، تکمیل گلزارهای شهدا، نصب تصاویر شهدا در مسیر ورودی شهر بهاباد، نام‌گذاری تمامی ورودی‌های روستاها و بخش‌های شهرستان بهاباد، تجلیل از 40 رزمنده این شهرستان، دیوارنویسی شهدا به متراژ 300 متر، پیگیری آلبوم شهدای شهرستان بهاباد و برگزاری راهیان نور مجازی با حضور دانش آموزان را از دیگر اقدامات ناحیه مقاومت بسیج بهاباد در طول ماه‌های گذشته اعلام کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد با اشاره به راه‌اندازی سایت جامع اطلاعات شهدای این شهرستان اشاره کرد و گفت: این سایت اطلاعات جامعی از شهدای شهرستان بهاباد را به نمایش خواهد گذاشت که تاکنون 70 درصد پیشرفت داشته است.

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708426
ارسال نظر
نظرات