شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1399/11/27 شناسه خبر: 1708440
در جلسه شورای شهر رشت مطرح شد؛

در شورای پنجم، دخالت‌های بیرونی مانع از انجام درست امور شد/ اسامی نامزدهای انتخاباتی که به مردم کارت هدیه می دهند را اعلام می کنم

در شورای پنجم، دخالت‌های بیرونی مانع از انجام درست امور شد/ اسامی نامزدهای انتخاباتی که به مردم کارت هدیه می دهند را اعلام می کنم
رئیس شورای اسلامی شهر رشت، گفت: بنده تمایلی به حضور در انتخابات شورا دارم، یک‌بار بر بنده تکلیف شد و دیگر نمی‌خواهم این مسئولیت بر عهده بنده باشد؛

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر رشت، احمد رمضانپور نرگسی ریاست شورا با تبریک ولادت امام محمد باقر (ع)، فرارسیدن سوم رجب شهادت امام هادی (ع) را نیز تسلیت گفت.

وی با اشاره به استعفای فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر رشت از این سمت، گفت: بنده با استعفای ایشان مخالفت کردم و اگر این استعفا به صحن نیز می‌آمد قطعاً با آن مخالفت می‌شد، ایشان نماد جوانان ما در شورا و استان هستند و ایشان نسبت به سن خود ۲۰ سال در حوزه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جلوتر است.

رئیس شورای شهر رشت افزود: نگاه بنده به شورا بر این بود که پس از گذشت ۴۲ سال از عمر انقلاب، چنین تلفیقی از افراد با توجه به تفکرات مختلف سیاسی در شورای پنجم شهر رشت، قابل‌توجه است. مردم در شورای پنجم به‌جز بنده افراد خوبی را انتخاب کردند و این تلفیق از افراد با دیدگاه‌های مختلف وجود نداشته و نخواهد داشت، اما بنده متأسف هستم که دخالت‌های بیرونی سبب شد تا نتوانیم به اهداف اصلی خود برسیم.

وی ادامه داد: اگرچه دخالت‌های بیرونی در این شورا بسیار زیاد بود، اما شورای پنجم در زیرساخت‌ها توانست عملکرد خوبی داشته باشد. علیرغم اختلاف‌نظرهای فراوان اعضای شورا توانستند برادرانه و خواهرانه در کنار یکدیگر برای این شهر کار کرند و با توجه به زمان باقی‌مانده به پایان شورای شهر رشت با تلاشی مضاعف به دنبال پیشرفت شهرمان خواهیم بود.

رمضانپور با درخواست از حجت جذب ریاست کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت، گفت: ۱۵ اسفندماه آخرین‌مهلت ارائه بودجه سال ۱۴۰۰ است، کلیات و ریز مسائل مربوط به کمیسیون بودجه است و باید نظر کمیسیون بودجه و سایر کمیسیون‌ها ارائه شود تا کار با سرعت بیشتری پیش برود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت، تأکید کرد: بنده تمایلی به حضور در انتخابات شورا دارم، یک‌بار بر بنده تکلیف شد و دیگر نمی‌خواهم این مسئولیت بر عهده بنده باشد؛ اما از سایر عزیزان درخواست می‌کنم که برای این عرصه ورود کنند و انتخاباتی پرشور را داشته باشیم، با توجه به شرایط فوق برنامه طرح و لوایح به‌گونه‌ای باشد که جلسات طرح و لوایح در ابتدا و انتهای هرماه برکزار شود.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت: اسامی نامزدهای انتخاباتی که به مردم کارت هدیه می دهند را اعلام می کنم

در ادامه محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تذکر نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت، اظهار داشت: در بحث کرونا مشکلات بسیاری در تمام جهان وجود دارد.

وی با اشاره به مشکلات رانندگان تاکسی در مواجهه با مسائل اقتصادی، اظهار داشت: برای رانندگان هم به‌صرفه نیست که فاصله‌گذاری اجتماعی داخل خودرو را رعایت کنند؛ بنده درخواست آن را دارم که ریاست کمیسیون حمل‌ونقل، رئیس سازمان حمل‌ونقل و همچنین شهردار رشت برنامه‌ای برای رانندگان تاکسی در نظر بگیرند تا یا کرایه تاکسی برای آنان جبران شود یا به‌گونه‌ای مشکل این عزیزان برطرف شود.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت با تذکر به رفتار برخی از کاندیداهای انتخاباتی شورای ششم شهر رشت، گفت: برخی از افراد اقدام به توزیع کارت هدیه بین مردم می‌کنند! اگر چنین رفتارهایی ادامه داشته باشد بنده نام این افراد را مطرح خواهم کرد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1708440
ارسال نظر
نظرات