شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708616
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز:

۱۹ تُن مواد مخدر کشف و ۵۹۶ قاچاقچی در البرز دستگیر شدند/ پاکسازی مناطق آلوده در سال ۹۹ با جدیت دنبال شد

۱۹ تُن مواد مخدر کشف و ۵۹۶ قاچاقچی در البرز دستگیر شدند/ پاکسازی مناطق آلوده در سال ۹۹ با جدیت دنبال شد
علی سلیم‌پور گفت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد می‌کند اما تحقق کامل این مهم نیازمند همراهی تمامی دستگاه‌ها و مشارکت مردم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز امروز سه‌شنبه به اجرای طرح جمع‌آوری معتادین متجاهر در استان اشاره کرد و گفت: با تاکید استاندر البرز دستگاه ها در اجرای این مهم مشارکت خوبی داشتند و ۳۰۰ معتاد متجاهر طی دو روز گذشته جمع‌آوری شدند.

علی سلیم پور با اشاره به اینکه در مرحله دوم طرح مذکور طی روزهای آینده ۴۰۰ معتاد دیگر جمع آوری و ساماندهی می شوند، افزود: برنامه‌ریزی‌ها در دو مرحله برای ۷۰۰ معتاد انجام شده بود و البته فارغ از این موضوع پاکسازی مناطق آلوده از جمله مهدی آباد، ملک آباد و چهارباغ در حال اجراست.
 
وی به مبارزه قاطعانه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر اشاره کرد و با تاکید بر اینکه خانواده‌ها مهم ترین نقش را به عنوان پیشگیری از ابتلای جوانان خود به این معضل را دارند، اظهار داشت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد می کند اما تحقق کامل این مهم نیازمند همراهی تمامی دستگاه ها و مشارکت مردم است.
 
سلیم پور با اشاره به جمع آوری ۱۰ هزارو ۲۸۰ معتاد در سال جاری به واسطه اجرای ۸۸۰ طرح پاکسازی مناطق آلوده در استان البرز، تصریح کرد: کشف ۴۱۵ خودرو و انهدام ۳۱ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر از ثمرات اجرای این طرح‌ها بوده است، البته در سال ۹۹ قریب به ۱۹ تن مواد مخدر کشف شده است.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در خاتمه با اشاره به اینکه ۱۲ تن از مواد مخدر کشف شده در عملیات های استان البرز و مابقی در عملیات مشترک با دیگر استان ها بود، خاطر نشان داشت: در سال جاری ۵۹۶ قاچاقچی و سه هزارو ۳۵۸ توزیع‌کننده و خرده‌فروش دستگیرشدند.
 
 
 
انتهای پیام/

 
 
https://www.dana.ir/1708616
ارسال نظر
نظرات