شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:49 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708630
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی:

ثبت نام طرح زمستانه خرید کتاب در خراسان شمالی آغاز شد/ برخورداری از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب

ثبت نام طرح زمستانه خرید کتاب در خراسان شمالی آغاز شد/ برخورداری از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب
رضا رضایی با اشاره به اینکه ثبت نام در طرح زمستانه خرید کتاب استان از روز ۲۶ بهمن ماه در استان آغاز شده است، گفت: کتاب فروشی ها تا روز پنجم اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا رضایی، معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: ثبت‌نام طرح زمستانه خرید کتاب سال جاری  از روز یکشنبه ۲۶ بهمن، آغاز شده است  که تمامی کتابفروشی‌ها می‌توانند تا روز سه‌شنبه پنجم اسفندماه با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ اقدام کنند.

وی ادامه داد: سقف خرید کتاب برای هر خریدار در این طرح، ۲۰۰ هزار تومان است و خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

رضای با اشاره به اینکه کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید شرکت در طرح زمستانه کتاب ۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند، خاطرنشان کرد: بلکه این کتاب فروشی ها با مراجعه به پنل کاربری شان شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1708630
ارسال نظر
نظرات