شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 12:47 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708690
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در استان یزد:

محدودیت منع تردد شبانه در یزد با جدیت اعمال می‌شود

محدودیت منع تردد شبانه در یزد با جدیت اعمال می‌شود
علی صالحی گفت: با تغییر وضعیت یزد به زرد، از دو شب گذشته اعمال محدودیت تردد شبانه در استان بدون اغماض و با جدیت بیشتری در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی صالحی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ با اشاره به وضعیت استان یزد در زمینه کرونا گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا متناسب با وضعیت شهرها که به پنج وضعیت قرمز، نارنجی، زرد، آبی و سفید تقسیم می‌شوند محدودیت‌هایی را تعیین کرده است که هر شهر با توجه به وضعیتی که در آن قرار داد محدودیت‌های تعیین شده برای آن اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار شهرستان در یزد، شامل یزد، اردکان، خاتم و ابرکوه در وضعیت زرد کرونایی و سایر شهر‌ستان‌های استان در وضعیت آبی قرار دارند و بر همین اساس محدودیت‌های اعمال شده در استان تفاوت چندانی با قبل نکرده است.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا استان یزد عنوان کرد:  منع تردد شبانه در تمام شهرها صرف نظر از اینکه چه رنگی داشته باشند، از ۹ شب تا ۳ صبح اجرا می شود منتها در استان در یک بازه زمانی در این زمینه سختگیری کمتری صورت گرفت و مماشات شد اما با تغییر وضعیت یزد به زرد، از دو شب گذشته اعمال محدودیت تردد شبانه در استان بدون اغماض و با جدیت بیشتری در حال انجام است و جریمه و اعمال قانون رانندگانی که اخیرا نسبت به ساعت منع تردد شبانه بی توجه بودند گویای جدیت برخورد پلیس راهور است.

صالحی با بیان اینکه فعالیت اصناف در استان نیز مانند قبل همچنان حداکثر تا ساعت 9 شب برقرار است، ادامه داد: البته اعتراضات و تخلفاتی نسبت به فعالیت اصناف بعد از این ساعت وجود دارد اما با توجه به اینکه 40 تیم بازرسی باید بر حدود 60 هزار واحد صنفی در استان نظارت داشته باشند گاها برخی تخلفات وجود دارد با این حال آمار پلمپ واحدهای صنفی متخلف نشان می‌دهد که تمام استان تحت پوشش بازرسان قرار دارند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرهای استان در وضعیت زرد و آبی قرار دارند فعلا محدودیت منع تردد بین شهری و بین استانی در استان وجود ندارد، البته باید توجه داشت که براساس اعلام ستاد ملی کرونا مسافرت به شهرهای شمالی کشور ممنوع است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1708690
ارسال نظر
نظرات