شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708748
رییس شورای شهر بوشهر:

تحقق آرامش در شهرداری بوشهر و حرکت چرخ‌های مدیریت شهری محقق شد

تحقق آرامش در شهرداری بوشهر و حرکت چرخ‌های مدیریت شهری محقق شد
موافقت با انتخاب پیمانکار جمع‌آوری سگ‌های بی‌صاحب، فعال‌سازی کمیسیون‌های تخصصی شورا و آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۱۰پروژه در دهه مبارک فجر از جمله دستاوردهای دیگر شورا و شهرداری بوشهر در ۱۰۰ روز اخیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، نشست شورای شهر بوشهر روز گذشته در ساختمان شهرداری بوشهر در راستای بررسی مشکلات حوزه شهری برگزار شد.

داریوش پوربهی رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: باید در توسعه و عمران و آبادی این شهر سند راهبردی بیست ساله و برنامه پنج ساله شهرداری مد نظر قرار گیرد و همه اساس و هدف حرکت مدیریت شهری بر اساس این برنامه‌ها باشد تا تغییرهای جدی در بندر بوشهر رقم بخورد.

وی افزود: هدف شورا و شهرداری خدمت به مردم است و باید از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم و توسعه و آبادانی شهر استفاده شود.

پوربهی بیان کرد: شورای شهر بوشهر دست دوستی به سوی همه مسئولان دراز کرده و هر کس برای توسعه شهر کمک کند همراه و قدردان او خواهیم بود. در ۱۰۰ روز اخیر آرامش، نظم در شهرداری بوشهر و حرکت چرخ‌های مدیریت شهری محقق شده‌است.

رئیس شورای شهر بوشهر اضافه کرد: موافقت با تمدید قرارداد نیروهای شرکتی و سازمان حمل و نقل بار و مسافر که ۵ ماه حقوق نگرفته بودند از جمله اقدام‌های خوب شورای شهر بوشهر در ۱۰۰ روز اخیر است.

پوربهی اظهار کرد: نظم و سامان دهی پرداخت حقوق کارکنان، موافقت با لایحه درآمدی سال ۱۴۰۰ شهرداری، خرید کتاب از نویسندگان بوشهری، تیم داری شاهین شهرداری، خط کشی معابر شهر بعد از ۲ سال، اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه چرخ و فلک در مدت سه ماه از دیگر دستاوردهای شورای بوشهر در این مدت است.

وی افزود: موافقت با انتخاب پیمانکار جمع آوری سگ‌های بی صاحب، فعال سازی کمیسیون‌های تخصصی شورا و آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۱۰پروژه در دهه مبارک فجر از جمله دستاوردهای دیگر شورا و شهرداری بوشهر در ۱۰۰ روز اخیر است. هنوز تا رسیدن بوشهر به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد که در مدیریت شهری باید با تلاش بیشتر توسعه، عمران و آبادانی شهر بیش از گذشته محقق شود.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر اینکه این بندر با پیشنه درخشان بیش از این سزاوار توجه و پیشرفت است اظهار داشت: اندیشیدن، خردورزی، کادر سازی و پرورش نیروهای نخبه باید در دستور کار مدیریت شهری باشد. دهمین بلدیه در کشور در بندر بوشهر تشکیل شد و اکنون ۱۰۰ سال از تاسیس شهرداری در بوشهر می‌گذرد که پیشنهاد دارم یک جشن باشکوه به این مناسبت (صد سالگی) برای شهرداری بندر بوشهر گرفته شود.

قدردانی از خانواده بزرگ شهرداری

عبدالخالق برزگرزاده عضو شورای شهر بوشهر گفت: از زحمات شهردار و خانواده بزرگ شهرداری که شاهد تلاشهای شبانه روزی قدردانی می کنیم مجموعه شهرداری به ویژه برخی واحدها در طول شبانه روز فعال هستند و در حال نگهداشت شهر هستند که از همه آنها سپاسگذاریم و انشالله با تلاش‌های بیش از بیش کارکنان زحمتکش شاهد خدمات بهتر به شهر باشیم.

 امیدواریم شاهد تغییرات جدی در شهر باشیم

حیدر رفاهی عضو شورای شهر بوشهر گفت: قدردان مجموعه زحمکتش شهرداری به ویژه در حوزه اجرایی و خدمات شهری هستیم. امیدواریم با تلاشهای جناب شهردارو کارکنان خدوم شهرداری شاهد تحولات جدی در شهر باشیم و مردم این تغییرات لمس کنند و شاهد شهری آباد و با نشاط باشیم.

رضایت مندی خوبی از مدیریت شهری ایجاد شده

مهردارد آسایش نایب رئیس شورای شهر بوشهر گفت: اعتماد از شورا و شهرداری از نگاه مردم به ویژه در حوزه عمرانی از دست رفته بود که خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفت از حوزه حراست، معاونت ها به ویژه معاونت مالی و انتصاباتی که به درست انجام گرفت و خروجی این انتصابات شناسایی دقیق نیازها بود و چشم انداز ۵ ساله بسیار خوبی که تدوین شده می تواند چراغ حرکت شورا و شهردار آینده باشد.

وی بیان کرد: همه اینها در زمان صد روز صورت گرفته و تلاش های کردیم که اعتماد از دست رفته برگردانیم و همکنون شاهدیم رضایت مندی خوبی از مجموعه مدیریت شهری ایجاد شده است.

آسایش با قدردانی از تلاش های شبانه روزی شهردارو کارکنان شهرداری، خاطرنشان کرد: اعضای شورا همراه آنها هستیم و همه ما تلاش می کنیم توجه بیشتری به مسایل رفاهی و پرسنلی داشته باشیم.

پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی تسریع شود

رباب عبیدی رییس کمیسیون فرهنگی شورا گفت: به عنوان نماینده مردم در پارلمان محلی شهروندان از ما مطالباتی دارند که عمده آنها در حوزه عمرانی و خدمات شهری است. شهروندان گلایه مند هستند. پیشرفت فیزیکی در تقاطع غیر همسطح سردار سلیمانی نمی بینیم و روند پروژه کند است که باید به پیمانکار تاکید بیشتری شود و پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.

عبیدی با اشاره به توجه به وضعیت پروژه جاده سلامت، افزود: با توجه به عدم پرداخت تعهدات شهرداری درخواست دارم جناب شهردار این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند و تا پایان سال شاهد افتتاح این پروژه باشیم و شاهد افزایش تعهدات نباشیم

امیدوارم شاهد اقدامات خوب در شهر باشیم
طاهره شمشیری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا گفت: باعث افتخار است از بدنه شهرداری به جایگاه مردمی شورا رسیدم. انشالله با همیاری که صورت می گیرد تا پایان دوره شورا شاهد اقدامات خوبی در شهر باشیم و شاهد رضایت مندی مردم باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1708748
ارسال نظر
نظرات