شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1399/11/28 شناسه خبر: 1708792
فرمانده ناحیه مرکزی یزد:

۱۷۰ سری جهیزیه به زوجین یزدی اهدا شد

۱۷۰ سری جهیزیه به زوجین یزدی اهدا شد
جوکار فرمانده ناحیه مرکزی یزد گفت: ۱۷۰ سری جهیزیه برای زوجین نیازمند شهرستان یزد تهیه و تحویل آنها شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، عباس جوکار پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد یادواره شهدای شهرستان‌های خاتم، مهریز، بافق و یزد دومین کنگره 4 هزار شهید استان یزد با بیان اینکه اقدامات گسترده‌ای در راستای این کنگره در شهرستان یزد انجام گرفته است، گفت: 170 سری جهیزیه برای زوجین نیازمند شهرستان یزد تهیه و تحویل آنها شد .

فرمانده ناحیه مرکزی یزد با بیان اینکه 24هزار سبد معیشتی در سطح شهرستان یزد تهیه و توزیع شد، افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی با نام و یاد شهدا، برگزاری 20مسابقه بین دانش آموزان،  جمع‌آوری 2700 مقاله و دلنوشته دانش‌آموزی ویژه شهدا و تهیه 210 تبلت و تلفن همراه هوشمند و توزیع آن بین دانش آموزان نیازمند برای بهره‌مندی از آموزش‌های آنلاین مدارس طی ماه‌های گذشته در یزد انجام گرفت.

وی به حضور بسیار خوب مردم یزد در ختم صلوات شهدایی اشاره کرد و گفت: به نیابت از 4هزار شهید استان یزد، 140 هزار ختم صلوات با مشارکت بسیار خوب مردم یزد انجام گرفت.

جوکار دیدار با خانواده 750 شهید شهرستان یزد، قربانی 400 رأس گوسفند و توزیع آن بین خانواده‌های نیازمند شهرستان، توزیع 50 هزار قرص نان به نیت شهدا، ارائه 1400 مورد مشاوره و طبخ و توزیع 14 هزار پرس غذای گرم بین جامعه هدف از دیگر اقدامات انجام گرفته در شهرستان یزد در راستای کنگره 4هزار شهید استان یزد تا این لحظه است.

 

مردم محوری و خدمت محوری رویکرد کنگره 4هزار شهید استان یزد

سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان یزد در این نشست خبری مردم محوری و خدمت محوری را از جمله رویکردهای کنگره 4هزار شهید استان یزد اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه به ازای هر شهید 40 خدمت در زمینه‌های مختلف برنامه‌ریزی شده بود تا همه اقشار بتوانند مشارکت داشته باشند.

وی فضاسازی شهر یزد، دیدار با 2100 خانواده شهید شهرستان یزد، برگزاری 35 مسابقه کتابخوانی، برگزاری 40 مسابقه فرهنگی و هنری و توزیع 70 هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند شهرستان یزد از جمله اقدامات انجام گرفته در کنگره 4هزار شهید استان یزد است.

انتهای پیام/خ
 

https://www.dana.ir/1708792
ارسال نظر
نظرات